Beşiktaşlı Nathan Redmond, Premier Lig’den defo diledi! “Bundan elan iyi aynı gaz yuvarı namevcut”

Beşiktaş’ın Southampton’dan kadrosuna kattığı İngiliz isim Nathan Redmond, kişi ülkesinin basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. 28 yaşındaki futbolcu, hava yuvarı karşısında yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

“PREMİER LİG’DEN ÖZÜR DİLERİM AMA AVRUPA’DA BUNDAN HENÜZ İYİ HAVA YUVARI YOK”

Beşiktaş’ın yaz dönemi transferlerinin yer makro futbolcularından olan Nathan Redmond, İngiliz basınına verdiği demeçlerde Türkiye’de ki atmosferden zahir etkilendiğini anlattı. Redmond, “Kesintisiz tezahüratların yapılması, tümden rakipteyken daima ıslık çalınması inanılmazdı, adeta sağır oldum. Premier Lig’den defo dilerim amma Avrupa’da bundan elan ongun ayrımsız atmosfer bulunmayan.” ifadelerini dile getirdi.

İşte Siyah-Beyazlı ekibin yeni transferi Nathan Redmond’un açıklamalarından satır başları;

“DÜZGÜN ESERİ UÇAĞI BEKLERKEN DAVİD BECKHAM İLE KARŞILAŞTIM”

“Bu benim erbap olduğum konfor alanımdan çıkmak üzere benzeri şanstı. Rast eseri uçağı beklerken David Beckham ile karşılaştım. Onunla bu bahis için konuştum ve kariyerinin en evire çevire anılarından bazılarının yurtdışında oynarken olduğunu belirtti.

“GALIBA BENİMLE AYNI POZİSYONDAYDI”

Galiba benimle benzer benzeri pozisyondaydı. Bakir aynı başlangıcın ve ayrımlı bire bir şeyin tadını sezmek ve bakir tıpkı şeyler aktarmak üzere İngiltere’nin dışına çıkmak istedi.

“ŞİMDİYSE BU HARİKA ŞEHRİ YAKINDAN TANIMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM”

Şimdiyse bu tüm şehri, kültürü ve bu büyüklüğünde insanı namına aşırma eden takımımı elan yakından karakterize etmek amacıyla sabırsızlanıyorum.”Share: