Bodrum Açık Artırma ailesinin kullanılmamış üyesi Dik Dümer oldu

Bodrum Müzayede’nin sahibi Sertaç Kamer, güzeşte çevrim Turgutreis’te kâin bire bir mekanda antikacı dostlarıyla veladet gününü kutladı. Sertaç Ay’ın eskimemiş şirketinin müjdesini dahi verdiği gecede coşku, geç saatlere büyüklüğünde sürdü. Birkaç ay geçmiş nişanlanan Kamer’ın ilişkisini sonlandırdığı bile öğrenildi.

Sertaç Kamer Prodüksiyon markasıyla kullanılmamış tıpkısı sektöre etap atan Kamer, yaptığı açıklamada Yeşilçam’ın serencam jönü namına bildik Yalman Dümer’i ekibine kattığını duyurdu. Bodrum Müzayede yolculuğunda tıpkısı süredir namına haremlik eden Dümer, bugünlerde Sertaç Ay Prodüksiyon’da Danışma Yönetmeni adına fariza alıyor. Kamer, “Öncelikle Bodrum’dan ve site dışından gelerek mevlit günümde beni yalnız bırakmayan tekmil dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Burada bire bir araya gelince onlara, yıpranmamış etap attığım sektörden bahsettim. İnşallah önümüzdeki süreçte altın abim Sarp Dümer’in birlikte destekleriyle ve katkılarıyla haddinden fazla iyice projelere imza atacağız” dedi.

Yalçın Dümer bile kullanılmamış bir oluşumun içerisinde olmanın kendisini heyecanlandırdığını ve Sertaç Ay ile alay malay muvaffakiyetli çalışmalara imza atacaklarına emin olduğunu dile getirdi. – MUĞLA

Share: