Bulak Bahir, Zer Kelebek’te yaptığı konuşmayla gündemde saha almaya devam ediyor! Deminden bile Rihanna’nın sözlerini kullandığı müstakbel sürüldü

Hat D ekranlarında yayınlanan Etki dizisinin başrol oyuncusu Pınar Deniz, esbak akşam düzenlenen Kızıl Kelebek Bergüzar Töreni’nde “Bildirme İyi Eş Aktör” seçildi. Ödülünü aldıktan sonradan yaptığı konuşmayla içtimai medyanın gündemine oturan ve reaksiyon çeken Bahir’in Rihanna’yı yaşıt alarak bir müracaat yaptığı ati sürüldü.

“DÜNYAYI ISTIRDAT İSTEĞİ BENİ OYUNCU YAPTI”

Ödülünü aldıktan sonraları danışma eden Bulak Deniz, “Çocukken duygulardan çokça korkardım. Çünkü yansıtabildiğim yegâne his öfkeydi… Herhalde apayrı bire bir duygu ile tanışmadığımdan gibi. Sonra ayrımsız film izledim. İzlediğim filmde mülk yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ego bundan haddinden fazla etkilendim, sabahlara büyüklüğünde ağladım. Hızımı alamayıp metroda feryat figan arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim ve mecmu bu kalp beni şu dakika aktör yaptı” ifadelerini kullandı.

RIHANNA’NIN SÖZLERİNİ Mİ DENK ALDI?

Bahir’in bu sözleri Rihanna’nın 5 sene önceki Harvard’da yaptığı konuşmaya benzetildi. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, yıllar evvel yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullanmıştı: “5 veya 6 yaşlarındayken reklamları gördüğümü ve dünyanın bambaşka yerlerinde farklı çocukların kötü çektiğini izlediğimi hatırlıyorum. Ve bilirsiniz bu reklamlarda ’25 Cent verebilir benzeri çocuğun hayatını kurtarabilirsiniz.’ diyordu. Ve ben de zat kendime düşünürdüm çocukları kurtarabilmek amacıyla birçok parça 25 Cent biriktirebileceğimi nikbet ediyorum ve kendime şöyle dedim ‘büyüdüğümde, ensesi kalın olduğumda, dünyadaki kül çocukları kurtaracağım.”

“Dünyayı istirdat isteği beni aktör yaptı” diyen Kaynak Deniz’e meslektaşları Burcu Özberk ve Farah Zeynep Abdullah’tan reaksiyon Kızıl Kelebek’teki konuşması cihetiyle herkesin linç ettiği Pınar Bahir’e Haluk Uzun bindi daha çok Kızıl Kelebek kazanan Pınar Deniz’in bağış sonrası yaptığı danışma dolma konusu oldu

Share: