Bursa’da Telakki Beydemir ve Pentagram rüzgarı

Şehrin sunma eğlenceli festivali Cityfest, Bursa’da heyecanın dozunu kesmeden efdal nabızları tazeledi. Bursa’de planlı etkinliğin ikinci gününde Bursalı yüzü sıcak kadro Denden Işareti Cover ile Hesap Beydemir ve Pentagram manzara aldı.

Eğlencenin zirveye çıktığı, müziğin tek susmadığı ve seçkin performansta müzikseverleri heyecana doyuran Cityfest’in ikinci gününde sevenlerini Denden Cover karşılayarak sahnedeki yerini “Kamer Tenli Eş ” şarkısıyla müzik piyasasına giren Telakki Beydemir’e bıraktı. Hayranlarına unutulmaz aynı festival akşamı yaşatan Beydemir’in şarkıları hep bir ağızdan söylendi.

Oyuncu eşi İpek Filiz Muharrir boydak bırakmadı

Geçtiğimiz Ekim ayında Roma’bile dünya evine giren ünlü şarkıcı Izan Beydemir ve eşi ünlü aktör İpek Cımbar Müellif, Bursa konserinde birlikte bir aradaydılar. Eşini boydak bırakmayan adlı aktör, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ‘Ben tekrar Mantalite Beydemir konserindeyim. Doyamıyorum bu çocuğa napıyım.’ Notunu ekledi. Konserin peşi sıra hayalet düzlük Pentagram grubunu de birlikte dinledikleri paylaşımı de içtimai iletişim araçları hesabından paylaştı.

Pentagram’dan Bursa’üstelik heavy esrar şov

Türk Heavy Esrar müziğinin tanıdık ve yüzü sıcak gruplarından Pentagram kendisini dinlemeye gelen müzikseverleri heyecanlı bir şekilde karşıladı. Bir an olsun hareketin ve müziğin sesi kesilmeyerek unutulmaz ayrımsız festival akşamı yaşandı.Yaklaşık iki saat sahnede mütezayit liyakatli grup sevenlerinin de alkışlarıyla birlikte hayalet performansını noktaladı. – BURSA

Share: