Doğançay Ilişki Yeri’nde sona gelindi

Bayraklı Belediyesi, Doğançay Muamele Yeri yapımında son aşamaya gelirken, 600 metrekarelik kullanılmamış ve modern ilişki yeri vatandaşların üstelik beğenisini kazandı. Bayraklı Belediye Reisi Serdar Sandalet, “Meze verdik yapıyoruz. Veriş yerini bodur sürede tamamlayarak mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Bayraklı Belediyesi Haber İşleri Müdürlüğü ekipleri, Doğançay Mahallesi’nin koskocaman ihtiyaçlarından olan kullanılmamış ilişki yeri ile ilgilendiren çalışmalarında sona geldi. 600 metrekarelik düz konusunda kurulan alım satım yeri üstü ilişkin olarak mensur edildi. Vatandaşlar eliyle üretilen örgensel ürünlerin satışının da gerçekleştirileceği alışveriş yerinin, güdük sürede hizmete açılacağı, Doğançay Aksata Yeri’nin Bayraklı’nın 11’inci tutkun ilişki alanı olacağı öğrenildi.

Çalışmaları durumunda inceleyerek bürokratlarından hikmet düz Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandalet, “Doğançay’üstelik cıvıl cıvıl vatandaşlarımızın pazar yeri için ağır talebi vardı. Söz verdik, sözümüzü namına getiriyoruz. Güdük zamanda hizmete ayırmak istiyoruz. Doğançay’dahi üretilen örgensel ürünlerin dahi satışının yapılacağı, çağcıl bire bir alışveriş mekanı olacak. Sonunda evcil üretimi birlikte destekleyeceğiz. As alanı ve kasaba düzenlemesiyle Doğançay’a yerinde tıpkısı aksata yeri kazandırmış olacağız” dedi. – İZMİR

Share: