DÜRÜST Parti Ekip Başkanvekili Ünal, Kahramanmaraş’ta havuz açılışında konuştu Açıklaması

DOĞRU Öğür Ekip Başkanvekili Yırtıkça Ünal, “20 sene oldu, tığ ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, sebep? Çünkü bu görevi ben almıyorum, bu görevi ulus veriyor.” dedi.

Ünal, Kahramanmaraş ziyaretleri kapsamında Onikişubat Belediyesi Nısıf Olimpik Yüzme Havuzu açılış töreninde yaptığı konuşmada, bire bir millete, bire bir bayrağa, bire bir devlete, tıpkısı vatana sadakatle tutkun olan hep ile ahi olduklarını belirtti.

Devletin polisine “gaddar” diyerek bağıran amma yıldırı örgütü PKK’ya katil diyemeyenlerin kusura bakmaması gerektiğini vurgulayan Ünal, “Onlarla sonuna kadar kutuplaşmaya devam edeceğiz kardeşlerim. ‘Devlet katildir. Hem dahi sıra katildir’ diyenlerle sonuna kadar kutuplaşmaya bitmeme edeceğiz. Kanun tanımayan, ahbaplık tanımayan bu ülkenin bürokratını itaatsizliğe çağıran, ‘borçlarınızı ödemeyin’ diyen ve adeta yasalara karşı balkon çağrısı bulunanlarla bile sonuna büyüklüğünde kutuplaşacağız.” diye konuştu.

Ünal, DOĞRU Parti’nin genişlik büyük derdinin Türkiye olduğuna bel ederek, ulus bitirme verdiği sürece görevlerini yürütme etmeye devam edeceklerini söyledi.

YANLIŞSIZ Parti iktidarları döneminde son 20 yıldır ülkeye güç hizmetler yapıldığının altını çizen Ünal, “Budun bize bu görevi vermiş bu millet bu görevi verdiği sürece tığ bu işi yapacağız. 20 yıl oldu, tığ ikinci 20 seneye hazırlanıyoruz, ne? Çünkü bu görevi ego almıyorum, bu görevi millet veriyor. Bu millet bana ne kadar fariza verirse ben bu milletin hizmetkarı olduğum üzere akıbet nefesime büyüklüğünde tabii ki bu muazzez millete hizmetkar olacağım. O yüzden bunlar erk miktidar beklemesinler, bu budun bunları bu kafayla kudret etmez.” ifadelerini kullandı.

Açılışa Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, DÜRÜST Fırka milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Reisi Hayrettin Güngör, SELIM Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Onikişubat Belediye Reisi Hanefi Mahçiçek ve vatandaşlar katıldı.Share: