Entelektüel veri! ADÜ Koçarlı MYO ortantasyon programını tamamladı

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Koçarlı Çığır Yüksekokulu 2022-2023 Akademik Yılı Oryantasyon Programı, ADÜ Güney Kampüsü’nde kâin Ömer Faruk Durdu Konferans Salonu’nda gerçekleşti.

Okul Müdürü Doç. Dr. Değer Yılmaz’ın açılış konuşmasını yaptığı programa; Laboratuvar Teknolojisi, Üretimde Kalite Arama, Örgensel Ekincilik, Bala Gelişimi, Peyzaj ve Bezek Bitkileri, Tıbbi ve Hoş Kokulu Bitkiler Programlarının 1. Sınıf öğrencileri, akademik ve yönetimsel personel katılma sağladı.

Oryantasyon programında, SKS Daire Başkanı Faruk Uludağ ‘ADÜ’nün Toplumsal Kültürel ve Sportif Faaliyetleri’, Kitabevi ve Tevsik Ofis Başkanlığı’ndan Öğr. Gör. Cevher Atıgan ‘ADÜ Kütüphanesi ve imkanları’, Toplum Bilimci Selda Aksoy Kıyak ‘Kariyer Planlama Dersi ve Cumhurbaşkanlığı Staj Seferberliği’, Ehlihibre Klinik Psikolog Fatma Tekâmül Güreşen ‘ADÜ Ruh Bilimsel Müşavere ve Kösemenlik Uygulama ve Araştırı Merkezi’nden Yapılan Hizmetler’, Tendürüst Idarehane Temsilcisi Tutku Çiner ‘Eğitsel, Toplumsal, Kültürel, Sportif Faaliyetlerin Geliştirilmesi’ konularında öğrencileri bilgilendirdiler.

Öğr. Gör. Itır Keser’in sunumu ile bitmeme fail programda ADÜ’nün ve Koçarlı MYO idari, akademik yapılanması ve enfrastrüktür olanakları, öğüt kayıtlarının gerçekleştirildiği Öğrenci Bilgelik Sistemi (OBİS) ile ilişik tanıtım gerçekleştirildi.

Öğrencilerin sorularının cevaplanması ile serencam bulan eğitme eğitiminde, öğrencilere başarılı tıpkı yıl geçirmeleri temennilerinde bulunuldu. – AYDIN

Share: