Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler, eskimemiş sezon hazırlıklarını sürdürüyor

Misli.com Türkiye Basketbol Ligi ekibi Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor.

Başantrenör Emrah Benli yönetimindeki Ankara ekibi, Cumhuriyet Spor Salonu’nda alıştırma yaptı.

Kulüp Başkanı Soyluluk Madenli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu zaman Gölbaşı Belediyesi sponsorluğuyla sahaya çıkacaklarını ve evvel kütle maçını 9 Ekim Pazar haset Ankaragücü Mamak Belediyesi ile yapacaklarını belirtti.

Sezona iyi hazırlandıklarını tabir fail Madenli, altyapıdan yetişen oyuncularla ligi kayırıcı sıralarda tamamlamayı hedeflediklerini dile getirdi.

Başantrenör Benli ise oyuncularından memnun olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Geçtiğimiz hafta Erkekler Federasyon Kupası’nda iyicene ayrımsız şampiyonluk yaşadık. Bu da bize haddinden fazla şişman bire bir maneviyat oldu. Bu hafta yeni mevsim başlıyor. İlk karşılaşma amacıyla hazırlıklarımız devam edecektir. Güzeşte sezonu 8. tam bitirip play-off’üstelik çeyrek altın bitiş oynadık. Bu yıl üstelik o başarıyı yakalayıp biraz elan yukarıya geçmek istiyoruz. Bizim burada bir numara hedefimiz büyün oyunculara derece beslemek ve organizasyonu birlikte zer kılmaktır. Bu yüzden elimizden gelenin en iyisini yapmaya bitmeme edeceğiz.”

Gölbaşı Şehremini Ramazan Parıltı dahi antrenmanı mülakat ederek sporculara sükse diledi.Share: