Habermetre, Dünyanın sunu iri ticari açkı fuarı IAA Transportation 2022 iletişim araçları yansımalarını raporladı

Otomotiv endüstrisinin bildirme mehabetli etkinliklerinden muazzez Uluslararası Ticari Çevirici ve Canip Sanayii Fuarı (IAA Transportation) 20 – 25 Eylül 2022 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlendi. 2 yılda bire bir planlı ve pandemi dolayısıyla 4 yıl vuzuh sunulan fuar fuarı IAA Transportation’a Türk firmalar özellikle elektrikli modelleriyle mühür vurdu. Türkiye’den çokça sayıda gazetecinin birlikte katıldığı fuarın medya günü ise, 1 9 Eylül tarihinde gerçekleşti.

IAA Transportation 2022 Habermetre Ekspoze Analizi isimli görsel bu iki omur arasında düz alsın

Habermetre verilerine göre, IAA Transportation 2022 fuarı hakkında 1 Eylül – 3 Ilk Teşrin 2022 tarihleri ortada, 4.040 adet fen yansıması, 168.482.257 erişime ve 344.286$ reklam eşdeğerine ulaştı. 269 sitede manşette ve 293 haberde temel sayfada meydan düzlük yansımalar toplamda 5.270 saat manşet, 14.421 saat esas sayfada kaldı.

Türkiye’dahi ruh gösteren 24 değişik işaret 1 Ilkgüz – 3 Ekim tarihleri beyninde, 30 sayı matbuat bülten servis ederken, fuara çağrılı gazetecilerin de özel haberleri ile faziletli sayıda yansıma ve erişime ulaştılar. 30 matbuat bülteninin 8 adeti, 1-18 Ilkgüz tarihleri ortada servis edildi. Fuarın medya haset olan 19 Ilkgüz ve sonrasında ise, 22 adet bülten servisi gerçekleşti. Arz aşkın yıllık servisi gerçekleşen ilk üç devir; 7 adet matbuat bülteni ile IAA Transportation medya haset (19 Eylül) olurken, 5 adet basın bülteninin servis edildiği fuarın evvel günü (20 Ilkgüz) ve 4 adet basın bülteni ile fuarın ikinci haset (21 Eylül) oldu.

IAA TRANSPORTATION 2022 – 19 ILKGÜZ MEDYA HASET VE SONRASINDA SERVİS EDİLEN BASIN BÜLTENLERİ

Daimler Truck, ati vizyonunu 2022 IAA Ticari Vesait Fuarı’nda tanıtıyor – 19 Ilkgüz

Daimler Truck, Almanya’nın Hannover kentinde 19 – 25 Ilkgüz 2022 tarihleri ortada ziyaretçilerini ağırlayacak olan IAA Ticari Miftah Fuarı’nda, kamyon modellerinin beraberinde geleceğe çerağ tutan yenilikçi çözümlerini sergiliyor. Ayraç, sunduğu teknolojilerle düzenlilik, konfor ve çevrecilik noktasında sektöre cephe vermeye bitmeme ediyor. Daimler Truck, fuarda özellikle Mercedes-Benz Actros L, Mercedes-Benz eActros LongHaul, Mercedes-Benz eActros 300 ve Mercedes-Benz GenH2 modelleri olmak için birçok kamyonunu sergiledi.

Ford Otosan, Türkiye’nin canlılık dönüşümüne ilklerle damgasını vurmaya bitmeme ediyor: %100 elektrikli kamyonunu Hannover’da tanıttı – 19 Eylül

Ford Otosan’ın küresel markası Ford Trucks, Türkiye’birlikte geliştirilen ve üretilen evvel %100 elektrikli aheste ticari aracı ve Generation F hareketi ile muvaffakiyetsiz karbon emisyonlu, angajmanlı, otonom teknolojilerle fuara damgasını vurdu. Ford Otosan’ın sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda, Ford Trucks 2030 yılında Avrupa satışlarının %50’sini sıfır emisyonlu araçlardan sağlamayı, 2040’dahi ise eksiksiz operasyonlarında sattığı araçların tamamının rate emisyonlu olmasını hedefliyor.

Karsan, e-DEDE HYDROGEN’in Dünya Lansmanını Almanya’birlikte Gerçekleştirdi! – 19 Eylül

Türkiye’nin domestik üreticisi Karsan, sayımsız başarılara imza attığı elektrikli ve otonom im ailesine müvellidülma yakıtlı e-ATA HYDROGEN’i de ekledi. Alışılmamış modelini 19 Ilkgüz tarihinde IAA Transportation Fuarı’nda yekpare dünyanın beğenisine sunan Karsan, sonunda müvellidülma çağını da başlatmış oldu. Kalık asrı fazla tarihinin kilometre taşları arasındaki yerini şimdiden düz yıpranmamış benzer, elektrikli şişko ulaşıma cephe veren markanın, geleceğin mobilite dünyasında üstlendiği avangart rolü ayrı tıpkı boyuta taşıyacak. bununla birlikte e-DEDE HYDROGEN, Karsan’ın “Mobilitenin Geleceğinde Tıpkısı Aşama Önde” vizyonunu bitiren adımlardan biri olacak.

TEMSA’dan Avrupa’nın evvel elektrikli şehirlerarası otobüsü – 19 Ilkgüz

TEMSA, kullanılmamış elektrikli dil modeli olan LD SB E’yi, Hannover’de planlı IAA Transportation fuarında tanıttı. Avrupalı bir ortaklık eliyle üretilen geçmiş elektrikli şehirlerarası otobüs olma özelliğine ehil LD SB E ile elektrikli nişane gamındaki araç sayısını 5’e çıkaran TEMSA, ati 3 sene içinde elektrikli araçların bütün üretim içerisindeki payını yüzde 50’ye yükseltmeyi hedefliyor. TEMSA CEO’suTolga Kaan Doğancıoğlu, “LD SB E aracımızla alay malay ulaştığımız elektrikli açkı gamımız, TEMSA’nın bu yoldaki kararlılığının yer mehabetli göstergesi” dedi.

Scania IAA 2022’da hayata geçirilen vizyoner çözümlerini sergiledi – 19 Eylül

Dünyanın yer nazik yoğun ticari anahtar markalarından Scania, Almanya’nın Hannover kentinde planlı IAA Hannover Ticari Vesait Fuarında elektrikli ve almaşık yakıtlı modellerini sergileyerek markanın ve sektörün ati vizyonunu yansıttı. IAA’dahi acun prömiyerini işleyen Scania, iki bakir zinde (420 ve 460 hp) gübre gazı kamyon motorunu dahi gösterdi.

DAF XD “International Truck of the Year 2023” ödülünü kazandı– 19 Ilkgüz

DAF’ın mesleki çalışmalar ve tevzi taşımacılığına yönelik Kullanılmamış Evlat XD serisi, “International Truck of the Year 2023” namına seçildi. DAF Trucks Başkanı Harald Seidel, Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Transportation hediye töreninde taşımacılık sektörünün en prestijli ödülünü kabul etti. Biricik bire bir şarjla 500 kilometreden fazla menzile erbap tekmil elektrikli modelleri içeren XD serisi, bugün IAA’birlikte resmi kendisine tanıtıldı.

ZF, Ticari Vesait İçin Kaslı Yeni e-Mobilite Çözümlerini Sunuyor – 19 Ilkgüz

ZF’nin Ticari Çevirgeç Çözümleri (CVS) bölümü, IAA 2022 öncesinde en son e-Mobilite teknolojilerini sunarak mobilitenin tamamen elektrikli geleceğine olan bağlılığının altını çiziyor. Kısık ticari vesait amacıyla entegre, parçalı aynı e-nakil sistemi olan ZF’nin bakir CeTrax 2 elektrikli merkezi tahrik sistemi yanı sıra kamyon ve otobüsler üzere geliştirdiği kullanılmamış Elektrikli Destekli Yönelteç (EPS) sistemini tanıtılacak.

Rum Isuzu, IAA Transportation Hannover Fuarı’nda yenilikçi ve çevreci araçları ile gövde gösterisi yaptı – 20 Eylül

Rum Isuzu, dünya otomotiv endüstrisinin yeryüzü prestijli fuarı olan IAA Transportation’a yenilikçi ve çevreci modelleri ile damgasını vurdu. Küçük Asya Isuzu, ‘akıbet kilometre’ taşımacılığında oyunun kurallarını değiştirecek üstün özelliklere ehil yıpranmamış birlik elektrikli uzlaştırıcı Big·e’yi birlikte ilk kez Hannover’birlikte tanıttı. Fuarda Big·e’nin yanında 12 metrelik eskimemiş CitiVOLT otobüs modelinin lansmanını de işleyen Rum Isuzu, mecmu elektrikli NovoCiti VOLT, yüzdelik beniz Biogas eğlenceli Kendo 13 CNG ve şehir içi muvasala segmentindeki iddialı temsilcisi Isuzu Grand Toro modelleri ile IAA Hannover’üstelik ilgi odağı oldu.

Assan Hanil sürdürülebilir ürünleriyle IAA Fuarı’nda – 20 Ilkgüz

Assan Hanil, otomotiv sektöründe sürdürülebilirliğe katkı sunan yenilikçi çözümlerini Almanya’üstelik düzenlenen IAA Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı’nda tanıttı. 2 yılda tıpkısı planlı fuarda bu yıl 3’üncü el vadi düz Erkân Ana Ortaklık iştiraklerinden Assan Hanil, sürdürülebilirlik odaklı iz ve teknolojilerini sektörün beğenisine sundu.

Otokar’ın elektrikli otobüsleri Almanya’birlikte iki ayrı fuarda görülebilecek – 20 Eylül

Türkiye’nin şef otobüs üreticisi Otokar, elektrikli otobüslerini dünyanın yer nazik ticari komütatör etkinliklerinde müşterileriyle buluşturmaya bitmeme ediyor. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen 18,75 metrelik elektrikli körüklü otobüs e-SITE, Almanya’nın Hannover şehrinde planlı IAA Transportation Fuarı’nda ziyaretçileri taşıyor. Otokar antrparantez 20-23 Ilkgüz tarihleri ortada Berlin’de kapılarını açan taşımacılık fuarı InnoTrans’ta 12 metrelik elektrikli otobüsü e-KENT’i sergiliyor.

Volkswagen Ticari Araç, ID. BUZZ Cargo ve Yeni Amarok modellerini IAA Transportation 2022’dahi ilk kez tanıttı – 20 Ilkgüz

IAA Transportation 2022 bilcümle anlamıyla Volkswagen Ticari Açkı markasının benzeşim atağına görüntü oldu. Volkswagen Ticari Kurgu, IAA Transportation 2022’bile yıpranmamış modellerini sergilerken, ziyaretçiler ID. BUZZ Cargo ve ID. BUZZ Pro ile ilk defa yakından muarefe fırsatı buldular. Benzeri zamanda fuarda Bakir Amarok de ilk kez tüketicilerin karşısına çıktı.

Thermo King, IAA Hannover Fuarı’nda Advancer Serisi’nin 3 Yeni Modelini Tanıttı – 20 Eylül

Thermo King, soğuk zincir taşımalarında patika açan ve tanıtıldığı günden itibaren nazik bent gören Advancer serisinin 3 eskimemiş versiyonunu IAA Hannover Ticari Vesait Fuarında ilk defa sergiledi. Bu 3 teceddüt Advancer Spectrum, Advancer AxlePower ve Advancer-e modelleri oldu.

2023 Arsıulusal Yılın Ticari Aracı Ödülü’nün sahibi Volkswagen ID. Buzz Cargo – 21 Eylül

IAA Transportation 2022’dahi tekmil anlamıyla aynı model atağı gösteren Volkswagen Ticari Çevirici, fuarda ayrıca aynı büyük ödülün de sahibi oldu. Bu yıl 31’incisi düzenlenen International Van of the Year (IVOTY) – Arsıulusal Yılın Ticari Ara Bulucu Ödülleri’nde ID. Buzz Cargo şişman ödüle layık görüldü.

OKT Trailer IAA Transportation’birlikte Geleceğin Treyler Modelini Sundu – 21 Ilkgüz

20-25 Ilkgüz 2022 tarihleri ortada Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen IAA Transportation 2022’bile bu yıl 8. el ziyaretçilerini ağırlayan OKT Trailer, IAA’birlikte “Geleceğin Treyler Modelini” sunuyor. Fuarda sergileyeceği W tipi ufki silobas, vakum tankeri ve damperli silobas ürünlerine ek adına odak noktasında belde dostu, aptal ve yarar kullanılmamış sulp tanker modeli ile treyler tasarımına bakir bir çağ getiriyor.

IVECO, IAA 2022’üstelik tüm almaşık yakıtlı araçlardan oluşan yeni yayın gamını sergiledi – 21 Ilkgüz 2022

IVECO, “liyakatsiz dans” amacında sürdürülebilir ve şümullü işaret gamından meydana gelen nakliyat çözümlerini tanıtıyor: Vesait, gücünü şümullü sayısal ve sınırlanmış hizmetler içeren gelişmiş almaşık çekiş teknolojilerinden alıyor. IAA Transportation 2022’üstelik, pazardaki bildirme yenilikçi hafif ticarî açar olan eDaily ve %100 elektrikli, faziletli dayanımlı, 4×2 Avrupa alımlı platformu konusunda düz yazı edilen Nikola Tre BEV çekicinin lansmanları gerçekleştirildi.

Prometeon, Accuride ve Karsan iş birlikleriyle 2022 IAA Nakliyat Fuarı’nda – 21 Ilkgüz

Prometeon Tyre Group, 2022 IAA Taşımacılık Fuarı’nda iki iş birliğiyle kayran alıyor. Prometeon 20-25 Ilkgüz ortada Almanya’nın Hannover kentinde planlı fuarda PİRELLİ markalı 02 Serisi’nin yenilikçi 325/90 R24.5 korse ebadını tanıtıyor. Bakir sargaç, jant üreticisi Accuride Wheels ile teşrikimesai zarfında geliştirildi. Bu ebatın birlikte Prometeon’un elektrikli araçlarda kullanılmak üzere hususi kendisine geliştirdiği 275/70 R22.5 U02 Urban-e Pro lastikleri Karsan e-DEDE elektrikli otobüslerinde sergileniyor.

Goodyear, yüzde 63’ü sürdürülebilir malzemeden üretilmiş zihin lastiğini görücüye çıkardı – 24 Ilkgüz

IAA Transportation fuarında %63 sürdürülebilir malzemeden ürettiği yenilikçi kamyon lastiğini görücüye çıkaran Goodyear, sürdürülebilirlik vizyonunu bire bir defa daha ortaya koydu. %63 sürdürülebilir malzemeden üretilen kamyon lastiği, 20 lastik bileşeninden oluşan 15 hususi malzemeden oluşuyor. Yakıt verimliliği açısından “A” sınıfı etiketli bu basiret lastiği, şu anda pazarda kâin en bol Goodyear kamyon lastikleriyle denk düzeyde mahrukat tasarrufu sağlıyor.

MAN Lion’s City E ‘Yılın Otobüsü’ seçildi – 24 Eylül

Uluslararası ‘Bus and Coach of the Year – Yılın Şehir Otobüsü ve Şehirlerarası Otobüsü’ jürisi, tamamen elektrikle etkin site otobüsü MAN Lion’s City E’yi, ‘Bus of the Year 2023 – 2023 Yılın Otobüsü’ olarak seçti.Bergüzar, Alman Otomotiv Endüstrisi Birliği (VDA) aile sahipliğinde Hannover’deki IAA Transportation 2022’nin açılışını kutlulamak amacıyla düzenlenen ‘Stars of the Year – Yılın Yıldızları’ etkinliğinde Jüri Başkanı Tom Terjesen tarafından, MAN Truck & Bus Otobüs İş Birimi Başkanı Rudi Kuchta’ya verildi. Serencam 30 yıldır sunulan ‘Bus of the Year’ ödülü, otobüs endüstrisinin sunu muhteşem uluslararası ödülü yerine kabul ediliyor.

Bursalı iklimleme cihazı devine Almanya’dahi iri deste – 26 Eylül

Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen hareketlilik gücü ile çalışan ticari vesait ile H2 teknolojisinin kullanıldığı motorlar ve açacak bataryalarının sergilendiği fuarda Bursalı Yılkar Klima’nın ürünleri deste odağı oldu.

Maxion İnci Jant Grubu’ndan 2 Ciddi Envestisman – 26 Ilkgüz

İnci Ana Ortaklık ile dünyanın en büyük jant üreticisi Maxion Wheels, ortaklığı olan Maxion İnci Jant Grubu katıldıkları IAA Transportation fuarında, Manisa OSB’üstelik gerçekleştirdikleri iki majör stratejik yatırımı duyurdu. Maxion İnci Ispit Grubu, dizi film üretime geçecek yıpranmamış ve 2. sac kamyon jantı fabrikası ile sac kamyon jantı kapasitesini artırırken stratejik tıpkı etap elan yaparak çarpma alüminyum jantlarını bulmak için Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırıma başlıyor.

MAN Truck & Bus, IAA Transportation’üstelik eTruck ile beyinli ve abuhava dostu ulaştırma çözümlerini tanıttı – 27 Eylül

Geleneksel ürünler amacıyla henüz bağan yakıt tüketimi, daha cazip düzentileme alanları ve sürücüler için artırılmış konfor ve henüz yenilikçi dijital hizmetler sunan MAN, geleceğin CO2’siz ve çokbilmiş angajmanlı ulaşımı için de özerk vesait geliştiriyor. MAN, 2024 yılında piyasaya sunmayı planladığı ağız ağıza elektrikli kamyonu eTruck’ın, üretilecek seriye mail prototipini ilk kez Hannover’deki fuar prömiyeriyle tanıttı.

Allison, eGen Power elektrikli dingil ailesini uzun uzadıya Avrupa ve Asya Pasifik pazarlarına özel bir iz sunuyor – 30 Ilkgüz

Konvansiyonel, elektrikli hibrit ve tam elektrikli çevirgeç kımıldatma çözümlerinin şef tasarımcısı ve üreticisi olan Allison Transmission, Almanya, Hannover’üstelik düzenlenen IAA Transportation Fuarı’nda şirketin eGen Power® cemi elektrikli dingil ailesinin en son üyesi olan kullanılmamış eGen Power® 130S modelini tanıttı.

Continental’den sürdürülebilir şişko transfer üzere 3 eskimemiş sargaç çözümü – 3 Teşrinievvel

Teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental, Hannover’da düzenlenen 2022 IAA Transport Fuarı’nda güdük ve mufassal mesafelerde muvakkat ve yük taşımacılığının sürdürülebilirliğini iyileştiren yenilikçi korse çözümlerini tanıttı.

IAA TRANSPORTATION 2022 – MEDYA GÜNÜ VE FUAR ÖNCESİ BASINBÜLTENLERİ (1-18 ILKGÜZ 2022)

Rum Isuzu, yerli ve Çevreci birçok modelini ilk defa Hannover Fuarı’nda tanıtacak – 2 Ilkgüz ve 9 Ilkgüz

Anadolu Isuzu, 20-25 Eylül 2022 tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation fuarına Türk mühendisliğinin ürünü bakir midibüs ve otobüs modelleriyle damgasını vurmaya hazırlanıyor. Rum Isuzu, sektörde oyunun kurallarını değiştirecek bakir segmentteki ürünü yüzde yüz elektrikli ve ağız ağıza Türkiye’üstelik üretilecek Big·e’nin birlikte CitiVolt 12m modelini Hannover Fuarı’nda sergileyecek.

Tırsan’a Avrupa İnovasyon’dan 2 Armağan Daha – 7 Eylül

Öncü lider Tırsan, sektörün sunma prestijli ödüllerinde sunu kısa sürede bilcümle kategorilerde hediye düzlük geçmiş ve bir tane şeriklik yerine, Avrupa İnovasyon Ödülleri 2023’dahi üstelik 2 bağış bedaheten aldı. İnovasyon başarılarını tescil etmeyi sürdüren öncü reis, arz şümullü Ar-Ge çalışmalarıyla Avrupa İnovasyon Ödülleri’nde toplam 9 ödüle ulaştı. Tırsan, temas ahit katıldığı IAA Ticari Araçlar fuarında bu yıl 5 standıile 20-25 Ilkgüz tarihleri arasında Almanya Hannover’birlikte cümle paydaşları ile buluşacak.

Karsan’dan Almanya’da Dünya Lansmanı Sürprizi! – 10 Ilkgüz

Türkiye otomotiv sanayinin önde gelen kuruluşlarından Karsan, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenecek olan IAA Transportation Fuarı’nda gövde gösterisi yapacak. Sayısız başarılara imza attığı elektrikli ve özerk iz ailesini görücüye çıkarmaya hazırlanan bellik, elektrikli mobiliteyi eksantrik bir boyuta taşıyacak yıpranmamış benzeri sürpriziyle de fuara damgasını vuracak. Cümle dikkatleri üstüne çekmeye hazırlanan Karsan, geleceğin mobilitesinde öncü rolünü benzeri nöbet elan gösterdiği yepyeni modelinin dünya lansmanı Hannover’üstelik yapacak.

OKT Trailer ‘Trailer Innovation 2023’ mezhep dil ödülünü kazandı – 10 Eylül

‘Bizim üzere düşkünlük benzeri çizgiyle başlar’ diye, çizgilerden nazirsiz tasarıma uzanan tıpkısı macerayı besin tankeri adına sunan OKT Trailer, Kullanılmamış Soy Sop Aerodinamik Besin Tankeri konsepti üzere ‘Trailer Innovation 2023’ ödülüne layık görüldü. ‘Trailer Innovation 2023’ ödül töreni, 23 Eylül 2022 saat 14.00’te Almanya Hannover’bile IAA Transportation fuarında hol 1’bile bulunan Kurultay Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Krone, 2023 Treyler İnovasyon Ödülü’nü kazandı – 12 Eylül

Krone, Box Liner eLTU 50 Traction Automatic “Şasi” kategorisinde Treyler İnovasyon Ödülü’ne müstahak görüldü. Avrupa’bile 15 göz dergisinden oluşan arsıulusal yargıcılar kurulu, ilk defa IAA Transportation Fuarı’nda tanıtılacak olan teknolojik treyleri onurlandırdı.

Bosch, yakıt hücreli kamyonetleri sınav ediyor – 14 Ilkgüz

Bosch, Hannover’deki IAA Transportation’üstelik, ilgilenen ziyaretçilere test araçlarını ve Bosch mahrukat hücresi teknolojisini çalışır durumdayken deneyimleme fırsatı sunuyor.

Goodyear, IAA Transportation Fuarı’nda feyiz, rekabetçilik ve sürdürülebilirlik vizyonunu sergiliyor – 14 Eylül

Goodyear, 20-25 Eylül’üstelik Hannover’bile düzenlenecek IAA Transportation fuarında Goodyear Bütünsel Mobility çözümü ile bol ve sürdürülebilir ulaşım vizyonunu sergileyecek. Goodyear, IAA Transportation etkinliğinde Goodyear Bütünsel Mobility çözümünü ilhak etmek üzere geliştirilmiş kullanılmamış bire bir konsepti dahi görücüye çıkaracak.

Bilgi ve İletişim: [email protected]

Share: