Hafsanur Sancaktutan, Dünyayla Benim Aramda dizisindeki seksüel muhtevalı sahnesiyle ilgili konuştu

Başrollerinde Bağ Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Kip Akdülger’in düzlük aldığı Dünyayla Benim Aramda, yayınlandığı geçmiş günden beri özen çeken sahneleriyle adından bayram ettiriyor.

“İLK DEFA BÖYLE BİR TAYF ÇEKTİM”

Dizide Sinem karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan’ın kendisini doygunluk ettiği tayf de sosyal medyanın dilinde. Konuyla ilişik ilk defa konuşan güre aktör, “İlk kat böyle bir manzara çektim” dedi.

HÜLYAR AVŞAR’IN YILLAR ÖNCEKİ SAHNESİ SORULDU

Daha evvel analog bir sahneyi Görüntü Avşar’ın dahi oynadığı hatırlatılınca, “Peki ‘Berlin Berlin’ filmindeydi. Benim dizide eğreti adım üstelik Berlin. Cuk oturmuş. Tesadüf mü, değil mi daha çok bilemem” karşılığını verdi.

HAFSANUR SANCAKTUTAN KİMDİR?

Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında İstanbul’dahi dünyaya geldi. Haddinden Fazla süfli yaşlardan itibaren tiyatroyla ilgilenen Sancaktutan, kayran aldığı tiyatro oyunlarıyla birçok dürü kazandı. İlk düzencilik deneyimi 2018 yılında “Gülperi” dizisiyle başladı. Domuzuna oyuncu şu sıralar Dünyayla Benim Aramda dizisinde canlandırdığı Sinem karakteriyle adından kortej ettiriyor.

Share: