Halil İbrahim Ceyhan-Sıla Türkoğlu Cephesinde Bomba Gelişme!

Gönül dizisinin başrol oyuncuları Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu’nun tıpkı süredir amor yaşadığı biliniyordu.

Ancak Sıla Türkoğlu’nun diziye veda etmesinin ardından şaşırtı bir gelişme yaşandı. İkili, ağızsız süreksiz ayrıldı.

Snob Magazin’in özel haberine bakarak; Kısaca 4 aydır ayrı olan düet, ilişkilerine tıpkı şans daha verdi.

İLİŞKİLERİ DEVAM EDİYOR

‘Can’ adlı dizide canlandırdığı Halil karakteriyle dikkatleri konusunda calip Halil İbrahim Ceyhan, önceki akşam ezanı Kadıköy’de düzenlenen tıpkısı festivalde görüntü aldı. Ayrımsız dolaşma Halil İbrahim Ceyhan ile aşk yaşayan Sıla Türkoğlu’nun dahi konserde olduğu ve ikilinin ilişkisinin devam ettiği ortaya çıktı.

KULİSTE DÜZLÜK ALDI

Türkoğlu, dinleti süresince Halil İbrahim Ceyhan’ın kulisinde kayran aldı. İkili, konser bitiminde ise Halil İbrahim Ceyhan’ın aracıyla evlerinin yolunu tuttu.

SILA TÜRKOĞLU KİMDİR?

Sıla Türkoğlu, 18 Nisan 1999’dahi İzmir’üstelik dünyaya gelmiştir. İzmir’in pir kızlarından biri olan konusunda üstülük bire bir da Bornovalı olan Sıla Türkoğlu, Ağlama Ana dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.

Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi mezunu olan Sıla Türkoğlu, darülfünun eğitimi almadan oyunculuk dersleri almaya başlamış henüz ortaöğretim öğrencisi iken setlerde saha almıştır. Türkoğlu, Hayat ünlü dizide canlandırdığı Seher karakteriyle hayran kitlesini genişletti. Türkoğlu, Mayıs 2022’birlikte ‘Güç’ adlı diziden ayrıldı.

Sıla Türkoğlu bakir sezonda ‘Kızılcık Şerbeti’ ünlü dizide fiyaka alacak.

HALİL İBRAHİM CEYHAN KİMDİR?

‘Kişi’ ünlü dizide liyakatli ve yürekli tıpkı iş adamı olan Yaman’a sahn veren Ceyhan’ın aynı devir oyunculuğun beraberinde fotomodellik ve müzikçilik yaptığı öğrenildi.

Halil İbrahim Ceyhan’ın bire bir dönem müzisyenlik ve fotomodellik yaptığını bilmeyenler iri sersemlik yaşadı.

Halil İbrahim Ceyhan, 2007 yılında Best Nazir of Turkey yarışmasına katılmıştı. Ceyhan, ‘Gelecek Vaad Fail Ayvaz Bir’ unvanını almıştı. Ünlü aktör, 2009 yılında YouTube enstrüman kanalı üzerinden yayınlandığı şarkılar ile adından meze ettirmeye başladı. Halil İbrahim Ceyhan, aldığı eğitimlerin ardından köpoğluluk yapmaya başladı. Halil İbrahim Ceyhan’ın setten arta kalan zamanlarında gidiş sözleri yazmaya bitmeme ettiği öğrenildi.

Share: