Hanende Kenan Doğulu, elinden dürü aldığı eşi Beren Saat’in konuşması karşısında gözyaşlarına bilge olamadı

“GQ Türkiye Men of the Year Ödülleri geçkin gece sahiplerini buldu. Yılın İkonu seçilen hanende Kenan Şarklı, ödülünü 7 yıl geçmiş evlendiği oyuncu Beren Saat’in elinden aldı. Sahnede eşinden övme yoğun sözler duyan Şarklı, duygularına bilge olamadı.

“BİZİ BİR ARAYA GETİREN TÜKENMEZ OLASIKLIKLARA TEŞEKKÜRNAME EDERİM”

Kariyerinde otuzuncu yılını kutlayan eşi Kenan Doğulu, ödülünü eşinden almak için sahneye imdi. Saat eşine ödülünü verdikten sonradan yaptığı konuşmada “Şöyle bire bir molekül düşünüyorum; muhtemelen ikon başlamak bir dirhem Kenan’ın ruhu ile ilgili benzeri madde… Müzikte da yarattıkları besteleri, yarattığı ikonlaşan soundu, sesi, ondan sonraları gelenlere sefer açan tıpkı sürü fikri rastgele şeyi biliyorsunuz doğrusu amma ben zaman şunu hissediyorum; çocukken aldığımız çalgı aleti dergilerinden çıkan o çağ kolyeyi göğsümde taşıyarak ihtimal bugünün manifestosunu çocukluğumda da yapmıştım. Bizi tıpkısı araya getiren o bitmeyen olasılıklara teşekkürname ederim ve gözyaşı aldıkça seksileşen yılın ikonuna bu ödülü verdiğim için çok mutluyum”

KENAN ŞARKLI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Eşinin birey konuşması karşısından gözyaşlarına hakim olamayan Kenan Doğulu ise “Seni seviyorum” diyerek eşit verdi. Saat bile eşini dudağından öperek kutladı. İkilinin törendeki romantik halleri bodur sürede toplumsal medyada de gündem oldu.

Share: