Çalışkan yayına peçe ve İncil’le çıkan rapçi Kanye West’den aksülamel toplayan sözler: Hitler’i beğeniyorum

Kim Kardashian ile hadiseli biten evliliğinin beraberinde açıklamalarından muhit sık sık adından alay ettiren rapçi Kanye West, ABD’li podcast yapımcısı Alex Jones’un programına misafir oldu. Rapçinin tarzının yanında sözleri üstelik reaksiyon çekti.

MASKEYLE DİKKAT ÇEKTİ

Bir süre evvel Düzenbaz karşıtı rasist ifadeler kullanan ve bu yüzden hem bir nice markayla iş birliği serencam bulan ve Twitter hesabı mülga West, etken yayına yüzünü tamamen kapatan yağız bir peçe taktı. Kamera karşısına balaklava takarak çıkan West, sözleriyle de dikkat çekti.

“HİTLER’İ BEĞENİYORUM”

Elinde ayrımsız İncil ile kameraların karşısına çıkan West, “İnsanlar Nazileri kötülemeyi bırakmalı. Hitler 6 milyon kişiyi öldürmedi bu istatistiksel benzeri kusurlu. Ego burada şoke edici koyulmak istemiyorum. Hitler’i beğeniyorum. Soykırım anca olmadı” dedi.

“HİTLER HAKKINDA İYİ ŞEYLER BIRLIKTE GÖRÜYORUM”

Hitler’in 6 milyon Düzenbaz’nin ahiret yolculuğu emrini vermediğini tez fail West, “Ego Hitler hakkında gür şeyler da görüyorum. Değme insanın masaya bire bir ayar getirdiğini düşünüyorum, özellikle da Hitler’in. Almanya, ayrımsız noktada iyi benzeri reis aracılığıyla yönetildi” ifadesini kullandı.

Bazı zihinsel sağlık sorunları olduğunu belirten 45 yaşındaki West, bipolar teşhisi konduğunu da belirtti.

Share: