İzmir Büyükşehir Belediyespor, EHF Avrupa Kupası 3. volta geçmiş maçına çıkacak

İzmir Büyükşehir Belediyespor Eş El Topu Takımı, EHF Avrupa Kupası 3. turundaki önceki maçında Portekiz ekibi CEZIRE üstelik Sao Pedro do Sul’la yarın İzmir’de karşılaşacak.

Mehabet Çalak Spor Salonu’ndaki müsabaka ferda saat 16.30’da başlayacak. Karşılaşmanın rövanşı birlikte gine İzmir’da 4 Ara Ilişki haset tıpkı saatte oynanacak.

İzmir Büyükşehir Belediyespor Antrenörü Senar Dayat, yaptığı açıklamada, İzmir’i seçkin devir arz iyi şekilde desise etmeye çalıştıklarını kaydetti. Takımda deneyimli isimlerin yanı sıra gailesiz oyuncuların da bulunduğunu bildiren Dayat, “Başarının sırrı ise kararlı kadromuzun varlığı. Bu zaman bile lige iyi kafa yaptık, henüz de iyi olacak. Burada oynanacak iki maçı birlikte kazanıp gidebileceğimiz arz gür yere başvurmak istiyoruz. Eksiksiz İzmirli sporseverleri cuma ve ahzüita günü bize destek vermelerini istiyoruz.” dedi.

Hentbolcu Mısır Yasemini Müstakil da topluluk adına maneviyat ve motivasyonlarının art düzeyde olduğunu belirterek, “Bu maçı kazanıp bir eğin tura çıkmayı istiyoruz. İzmirlileri Ululuk Atik Spor Salonu’na davet ediyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Share: