Kavşakta çarpışan otomobil ve belli belirsiz ticari vesile park halindeki araçların arasına hakeza daldı

Kavşakta çarpışan araba ve belli belirsiz ticari çevirgeç otopark halindeki araçların arasına hakeza daldı

KASTAMONU – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde kavşakta çarpışan belli belirsiz ticari çevirgeç ile araba, park yeri halindeki 4 araca çarptı.1 kişinin yaralandığı ilçe güvenlik kameralarına yansıdı.

Ilçe, Kastamonu’nun Tosya ilçesi Kastamonu Caddesi ile 100. Sene Caddesi’nin kesiştiği kavşakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, D.Ö. idaresindeki 37 KA 085 plakalı makine ile H.İ.Ç. yönetimindeki 37 AAL 265 plakalı belli belirsiz ticari anahtar, kavşakta çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile savrulan araçlar park haindeki 4 araca henüz çarptı. Park Yeri halindeki araçlara çoğaltan belli belirsiz ticari araç kaldırıma çıkarak durabildi. 6 aracın çarpıştığı kazada 1 hayat yaralandı. Kazada yaralanan vatandaş ihbar üstüne fenomen yerine gelen afiyet ekipleri aracılığıyla Tosya Ihtişam Hastanesine kaldırıldı.

Kaymakamlık anı kamerada

Polis ekipleri kazayla ilişkin tetkik başlatırken, ilçe andaç asayiş kameralarına yansıdı. Görüntülerde makine ile hafif ticari aracın çarpıştığı görülüyor. Çarpışmanın etkisi ile savrulan otomobil ve belli belirsiz ticari dil, park halindeki araçlara çarpıyor.

Share: