Kylie Jenner, aynı posta henüz oğlunun yüzünü gizleyerek paylaşım yaptı

Kurduğu kozmetik markasıyla dünyanın sunu canlı milyarderleri beyninde gösterilen Kylie, hususi hayatıyla üstelik sık sık gündeme geliyor. Kardashian – Jenner ailesinin genişlik basit ferdi Kylie Jenner, eylem dünyasında adeta fırtına kabilinden esiyor. Sosyal medyada 373 milyon takipçiye ehil olan Jenner’ın değme paylaşımı birlikte tıpkı plana karışma.

Sahip olduğu imparatorluğu kurmakta içtimai medyanın etkisinin farkında olan Kylie Jenner, özel hayatındaki cesim gelişmeleri paylaşmayı boşlama etmiyor.

2017 yazından beri ünlü rapçi Travis Scott ile bu arada olan Kylie’nin 2018’da önce çocuğu Stormi dünyaya gelmişti. Annesi büyüklüğünde adlı olan Stormi aşırı aynı hayatın zarfında doğmanın şansını yaşarken çiftten geçtiğimiz yıl iyice bilgelik elan geldi.

2017’den beri gelişigüzel olan ve inişli yokuşlu ilişkileriyle sık sık gündeme mevrut çift, 2019’de yeniden tıpkısı araya gelmiş ve o zamandan beri bile bahtiyarlık tablosu çiziyorlardı. Koşa 2022 Küçük Ay ayında ahzüita haset birlikte ikinci çocuklarını dünyaya geldiğini duyurmuştu.

Milyonlarca dirilik ikinci çocuğun ismini iptila ederken, Kylie hayranlarının merakını umursamadı. Çocuklarıyla fotoğraf paylaşan adlı âdemoğlu oğlunun yüzünü tekrar gizledi. İşte o paylaşımlar;

Share: