Çocukken annesi eliyle terkedilen Nursel Ergin, esasen geçenleri gözyaşları içinde anlattı

Yıllar ilk yayınlanan Var Mısın Namevcut Musun? yarışasının sevilen isimlerinden Nursel Olmuş, tafsilatlı süredir Çizgi D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu üstleniyor. bazı bazı avlu hikayesiyle gündeme gelen Reşit, yıllar önceki annesinin kendilerini metrukiyet ettiğini anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

“ALKOLİK BABAMLA SOKAKTA SÜRÜNDÜK”

Çocukken yaşadığı baskı günlerden bahseden adlı anatomi, “Ben da annesiz büyüdüm. Annemle babam kural dışı. Annem abimle beni almaya çalışmış ama ailesi cevaz vermemiş. Bunu üstelik bu kadar küşade şekilde ilk defa anlatmış olayım. Anlatacağım şeyler çokça ateş. Annem ayrıldıktan sonradan bizi alarak annesinin evine dönüyor ama onu ‘tığ seni çocuklu mu gönderdik’ diye niteleyerek istemiyorlar. O de bizimle bu arada köylü dönmüş. Bu nöbet de babaannem onu can almak istemiyor. Annem yaşı hasis olduğu ve kabak olduğu amacıyla bizi bırakıyor. Babam bile alkolik olunca tığ onunla sokaklarda sürünmüşüz” dedi.

“ANNEM TEK CÜMLESİYLE BENİM İÇİN BİTTİ”

Konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Nursel Reşit, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Ben annemi hiç tanımadım. Yıllar sonradan annemi buldum. Afyon’üstelik evlenmiş ve ayrımsız sürü çocuğu olmuş, bizi çoktan unutmuş bağımlı. Annemi üzmek üzere söylemiyorum bunları. 25-27 yaşında annemle karşılaştığımızda düşüp bayıldı. Bari elan aktif olup çalışıp bizi bırakmasaydı, evlenmeseydi… Annemle polyannacılık oynadık. Bana krep yaptı, torunuyla tanıştı. Sonraları bizimle kalmayı istedin ama benzeri derinti çocuğu vardı. Onları bırakıp bizimle akmak isteyince ona benzeri yol imdi kızdım. Çocuk bırakmaya çok alıştığı için benim amacıyla bitti.”

Share: