Görümsetme çekimi sırasında hipotermi ve boğulma tehlikesi geçirip ölümden dönen şarkıcı Ebru Üzücü: Yaşadığım genişlik azgın anlardı amma banko değdi

Tendürüst şarkıcı Ebru Incitici, yıpranmamış şarkısı Yoksun’un klip çekimi üzere almaç karşısına geçti. Klibin direktör koltuğunda oturan Yusuf Duygusal Özbilen sunturlu sanatçının “sülale partisinde su patlaması” fikrini çok beğenerek cazibe kararı aldı. Vakit Kaybetmeden, evinin eşyalarla alay malay su altında kalmasına kimsenin cevaz vermeyeceğini söyleyerek çekimleri dışarıda yapmaya değişmeyen verdi.

SOĞUKTAN ŞOKA UĞRADI

22:00 ile 07:00 sularında yapılan çekimlerde tankerler ile yağmur etkisi verildi. İlk set 6 etap soğukta dışarıda gerçekleştiği için Ebru Kırıcı şoka uğradı. Soğuktan dili tutulan ve konuşamaz durumda gelen şarkıcının yardımına ekiptekiler koştu. Kadro, sanatçıyı hemencecik yunak tıpkısı alana götürüp kendisine getirmeye çalıştı. Bir müddet sonra normale dönen Ebru Çığlık, henüz tükenmez akıbet iki kaydı da aldı ve seti bu şekilde başarıyla sonlandırdı.

BOĞULMA TEHLİKESİ GEÇİRDİ

İngiltere’da cıvıl cıvıl düzenleyici Kougray’ın aranjesini üstlendiği klipte felaketler bununla kalmadı. 2. kategori üzere iplerle 4 metre yukarıya asılan sanatkâr, asayiş korsesi sıkışınca gark tehlikesi geçirdi. Gücük tıpkı molanın ardından bu seti üstelik atlattılar.

“HAYATIM BOYUNCA YAŞADIĞIM EN AZILI ANLARDI”

Bir sonraki tayf, su altında geçecekti amma Ebru Şiddetli’in bedeni bu kadarını kaldıramayacak ayla gelince sahne tahrip oldu. Görümsetme çekiminde ölümden dönen hanende Ebru Kötü ise “Hayatım boyunca yaşadığım sunu korkunç anlardı. Bildirme print güzeşte görümsetme oldu. Amma değdi mi? Banko değdi” dedi.

Share: