Milli Defans Icra Vekili Yardımcısı Dere, Kırıkkale’de konuştu Açıklaması

Milli Savunma Icra Vekili Yardımcısı ve Araba ve Kimya Endüstrisi NAN (MKE NAN) Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin Dere, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri namına MKE NANIAZIZ’den çokça molekül beklediklerini söyledi.

MKE AŞ yoluyla personelin kaynaşması ve şirket aidiyetinin artırılması üzere Kırıkkale’bile planlı “Spor Festivali” etkinliğine, Öz ve MKE KAZANÇ Genel Müdürü Yasin Akdere katıldı.

Dere, burada yaptığı konuşmada, MKE ZIYAN ETMEK’nin hem Kırıkkale’birlikte hem Ankara’de hem birlikte Çankırı’daki lokasyonlarında başarıdan başarıya koşmaya başladığını söyledi.

Bu başarıların devamının geleceğini nâkil Öz, “Bunun devamı üstelik bu huzur ortamına bağlı. Milli Defans Bakanlığı ve ordumuz namına MKE SAVUŞMAK’den çok madde bekliyoruz. MKE NANIAZIZ 1453’e müstenit tarihi ile bu ülkenin lokomotiflerinden birisi. İnşallah bu başarıları artarak bitmeme edecek. Serencam 2 yıldaki başarılarını görüyoruz. artık uluslararası alandaki başarılarını, ihracattaki, personel istihdamındaki katkılarını göreceğiz. İnşallah ahali ele hep birlikte daha birçok şişman başarılara diyorum.” diye konuştu.

Akdere ise MKE AŞ’nin geçmişten geleceğe üstlendiği sorumluluğu henüz bile ileriye götürebilmek amacıyla elan balaban işlere imza atmaya devam edeceğini vurguladı.

Icra Vekili Yardımcısı Öz, konuşmasının ardından gelgel içerisindeki müdürlükler arasında planlı futbol, basket, voleybol ve masa topu maçlarında bir numara olan topluluk ve personele ödüllerini sunma etti.

Etkinlikte, artist Rabıt Akalın de dinleti verdi.Share: