Müzisyen Haysiyet Şener… TEKELLÜM DÜNYASINDAN ÖDÜRÜLMESİNE TEPKİLER BÜYÜYOR!

Ankara’dahi benzeri canlılık mekanında sahneye çıkan Onur Şener’in, istekte mevcut şarkının sözlerin bilmediği için üç yaşama tarafından dövülerek öldürülmesi infial yarattı.

Olay, dün geceleyin saatlerinde Çankaya ilçesinin Çayyolu semtindeki aynı coşku mekanında meydana geldi.

Mekana gelen kadro, o tam sahnede olan müzikçi Onur Şener’den dilek zerre istedi.

Müzikçi Şener ise şarkıyı bilmediğini belirterek çalmadı.

Bunun üzerine gruptan üç can müzisyenle yavuklu adına tartışmaya başladı, tartışma büyüyerek kavgaya dönüştü.

Mekan çalışanları ile müşterilerinin araya girmeyi cidal sonlandırıldı.

MEKAN ÇIKIŞINDA SALDIRI

Eğlence mekanının kapanması yakın saatten ayrıldıkları öğrenilen takım, bu sırada evine gitmek amacıyla işyerinden sâdır Saygınlık Şener’e saldırdı.

3 güç ellerindeki sırça şişelerle Şener’i darbetti.

Olayı gören vatandaşların ihbarı konusunda mevrut polis ekipleri kavgayı ayırdı.

Boğazından pencere parçalarıyla dokunaklı yaralanan ve hastaneye gönderme edilen Şener, mecmu müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

“Katillerden ikisi Say Bakanlığında müfettiş, bire bir tanesi TAI de çalışıyor” paylaşımı fail Haluk Uzun, cani zanlılarının celal memuru öne sürdü.

İki yavru babası müzisyenin katledilmesine meslektaşları dahi aksülamel gösterdi:

Zülfü Livaneli:

Kahredici aynı görüngü. Hem Saygınlık kardeşimiz hem de toplumdaki sökel, tıntın, zorlayıcı, parya katillerin artması açısından. Tıpkısı mevki ancak bu büyüklüğünde mahvedilebilirdi.

Sabahat Akkiraz:

Değer Şener müzisyen arkadaşımızdı. Tıpkısı istem şarkıyı çalmadığı, mahsus bilmediği aynı eseri seslendiremediği üzere gönül işleyen caniler marifetiyle tuzak kurulup bire bir Mersin’de katledilen Sert Öztürk gibi bizden çalındı. Bu büyüklüğünde sudan bir sebepten kıya işlemeyi aklım almıyor.

Haluk Uzun:

İnanamıyorum. Öz Saygı! Sunturlu kardeşim! Nasıl kıydılar sana? Hem dahi ayrımsız umu şarkısı için! Nereye gidiyoruz anlaşılan değil, belli değil halimiz…

Rabıt Sağıroğlu:

Gene yeteneksiz cühela tırnağı birlikte edemeyecekleri benzeri müzisyene kıymışlar. Aydınlık içinde yatsın. Ailesine zevalsiz çıdam dilerim.

Barış Atay:

Kendini rastgele şeyin, herkesin sahibi sanan bire bir kök oluştu. Kadının, çocuğun, hayvanın, girdiği mekanın, arabasını koyduğu yaya kaldırımı kenarının… Çekinmez, geri, tahammülsüz, saygısız ve genişlik kötüsü; dokunaklı benzeri tür… Bu soy karşısında o kadar kendi başımızayız ki!

Soner Arıca:

İstediği şarkıyı bilmediği (bilse bile söylemek zorunda mı o da ayrı!) için bire bir insanın hayatına vahşice serencam vermeyi kuşkusuz bire bir can kuşu(lar) yapabilir!!!

Bu azılı suçun cezası tıpkı korkunçlukta balaban olmalı… Çokça biberli, haddinden fazla düşündürücü… Ahhh ki kargış, çok üzgünüm…

YAZIKLAR OLSUN BU DÜZENİN GELDİĞİ YERE

Bay Fırat:

Ankara’de aynı barda, katiller istedikleri şarkıyı bilmiyor diye Değer Şener’i çarpma edip öldürmüş!

Gecenin böylecene bardan çıkmasını bekleyip pusu kurmuşlar. Ne yazsan hangi söylesen boş.

Yazıklar olsun bu düzenin geldiği yere. Ailesine sabırlar dilerim. Mekanı behişt olsun…

Sevcan Orhan:

Ankara’nın göbeğinde benzeri barda, magandalar istedikleri şarkıyı okumadı ya dahi bilmiyor diye (fark etmez) Öz Saygı Şener’i zedelenmek edip öldürmüş! İşini bitirip bardan çıkmasını beklemiş, pusu kurmuşlar!

Tıpkısı nağme yahu, bir ezgi! Bunun üzere cana kıymışlar! 2 bala babası! Hangisine yanalım?

Neşe Erbulak:

Yazacak kelimem bulunmayan. Canilerin ukubet almayacaklarına, alırlarsa de 3-5 yıla çıkacaklarına eminim. Bu ülke bitti imdi. Tanrı rahmet eylesin, ardında bıraktıklarına istinat gücü dilerim.

Hilal Nesin:

Müzisyen Saygınlık Şener hep şarkıları çakmak zorunda olduğunu bilmiyordu. Bilmediği üzüntü yüzünden katledildi. Hasbelkader yaşıyoruz.

İKİ ÇOCUĞU YETİM KALDI

Aydilge Sarp:

Haysiyet Şener adlı müzisyen, kendisinden matlup şarkıyı bilmediği ve çalmadığı üzere, mekan çıkışında, şarkıyı talip müşteriler yoluyla öldürüldü.

Yanlış duymadınız öldürüldü. Adamcağızın iki çocuğu da yetim kaldı. Bu şüphesiz aynı manyaklık! Bu topluma hangi oluyor!

Selçuk Balcı:

Aynı müzikçi, tıpkı kayırıcı, benzeri cet, birisinin istediği tıpkı şarkıyı çalmadığı üzere tıpkı mekanda silahla öldürüldü zaman, katledildi. Bu magandalık hangi ant akıbet bulacak, hangi ahit.

Emre Ziyalı:

Adi çokça üzgünüm hangi yazılsa ne söylense faydasız! Ailesine çıdam diliyorum.

Gülben Ergen:

İstedikleri ezgi söylenmedi diye niteleyerek gepegenç aynı müzikçi arkadaşımız öldürüldü.

İki bala babası Değer Şener’in acısını yüreğimin sunma derinlerinde hissediyor ve lanetliyorum ona kıyan zihniyeti!

Share: