Şarkıcı Kağan Peker’den

Şarkılarıyla bire bir döneme işaret vuran ve değişmeyen tarzıyla seçme fırsatta adından söz ettiren kalburüstü şarkıcı Kağan Peker, benzeri süredir Hande Ertekin ile amor yaşıyor. İlişkilerini gözlerden ikili, 360 TV’bile yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Basamak programına misafir oldu. Sevgilisiyle ilk defa bir programa katılan Peker, hasetlik itirafıyla ağızları kilitsiz küreksiz bıraktı.

“KISKANCIM, ÇAŞITLIK YAPARAK TEMSILCI GÖNDERİRİM”

Kalaycıoğlu’nun “İlişkilerinde günücü mısın?” sorusu üstüne mütekellim Peker, “Ego kıskanç biriyim. Benim izlem etme kabilinden tıpkısı durumum var. Arabayla takipler, lüp önünde yatmalar, casusluk yapmalar ve temsilci göndermeler… Köle seçkin nev paranoya sabit. Tipim on paralık göstermiyor dimi? Hande’nin evinin otoparkına gittim, ışıkları kapatarak yarım yamalak saat onun gelmesini bekledim. O aracından inince de yanına anbean Kahkaha Bayan diye niteleyerek seslendim” dedi.

“HAKAN’IN BENİ TAKİP ETTİĞİNİ GÖRDÜM”

Peker’in kıskançlıkları üzerine konuşan Ertekin ise “Beni strateji ettiğini gördüm. Arkadaşlarımla dışarıdaydım beni arayıp ‘Buraya ati misin?’ diye niteleyerek sordu. Ben üstelik evde bacak var, sabah onu okula getireceğim amacıyla gelemem dedim. Bire Bir şekilde inanmamış ve evimin otoparkına mevrut. Bu kapsam tıpkı yandan da hoşuma gitti. Çünkü ilişkinin sunu başlarıydı” ifadelerini kullandı.

Share: