SELIM Tümen Karabük Milletvekilleri, Kastamonu’da vatandaşlarla buluştu

DÜRÜST Tümen Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Tarih, “2023’e Akilane Kent Buluşmaları” programı kapsamında Kastamonu’nun Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerini mülakat etti.

İlk adına Azdavay’a revan Ünal, partililerle aynı araya geldi. Kaymakamlık, uray ve İlçe Ihtişam Hastanesi’ni ziyaret eden Ünal, daha sonradan esnafı gezdi, vatandaşlarla ahbapça etti.

Yapımı süren Azdavay Kent Parkı ve Budun Bahçesi projesini bile durumunda inceleyen Ünal, “Davamızın bayrağını sunma yukarıya yollamak için antlaşma ve mekan ayırt etmeksizin bütün gelişigüzel yorulmadan çalışmaya bitmeme edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Milletvekili Zaman da Pınarbaşı’nda muhtelif ziyaretlerde bulundu. Güneş, Belediye Reisi Şenol Yaşar, İl Umumi Divan Üyesi Kazım Gül ve Uray Meclis Üyesi Yoksulluk Akkaya ile Ilçebay Serkan Tokur’u musahabe ederek çalışmalarında başarı diledi.

Daha sonra esnaf ziyareti yapıp vatandaşlarla mülaki Güneş, şunları kaydetti:

“SELIM Tümen teşkilatlarımızla ülkemizin 81 şehrinde çıkmaz sokak, husus başlık gezerek gönüllere misafir oluyoruz. Sahaya inerek yerelin sesini yerinde hissetmek ve çabuk çözümler sağlamak üzere geldiğimiz Pınarbaşı’nda organizasyon üyelerimizle istişarelerde bulunduk. Kitap ve bakım siyasetini mebde edinen nadir posta arkadaşlarımıza çalışmalarında gönülden başarılar diliyorum.”

Share: