‘Sil Yeniden Kaynanam’ Sivaslılarla buluştu

‘Sil Yeniden Kaynanam’ Sivaslılarla buluştu

‘Sil Yeniden Kaynanam’ oyuncuları filmi Sivas İVA Park Yeri AVM’da hayranları ile birlikte izledi

SİVAS – Sivas’ta ‘Sil Yeniden Kaynanam’ oyuncuları filmi hayranları ile birlikte izledi. Oyuncular sevenleri ile eli nimetli verimli foto çektirip kardeşçe ederken seyirciler bile çokça mutlu olduklarını söyledi.

Sil Baştan Kaynanam filmi oyuncuları filmin vizyona girmesiyle çekimlerinin yapıldığı Sivas’a geldi. Sivas’ın önce ve tek aksata merkezi İVA Otopark AVM’üstelik seyircisi ile buluşan Sil Yeniden Kaynanam filmi oyuncuları Alper Saldıran, Ömer Kurt, Melik Keder ve Barış Başar pahal deste gördü. Oyuncular sevenleri ile eli nimetli eli nimetli fotoğraf çektirip dostane etti. Buluşmanın arkası sıra sinema salonuna sabık oyuncular ve vatandaşlar filmi gelişigüzel izledi.

“Her Sivaslının filmde kendini bulacağını düşünüyoruz”

Filmin başrol oyuncularından Alper Hücumcu, herhangi bir Sivaslının filmde kendini bulacağını söyleyerek, “Çok güzel ilişki var. Bu filmi Sivas’ta çekip esasen seyirciyle aynı yerde buluşmak kaymağını aşındırmak gibi oluyor. Filmde domuzuna ve dostça oldu. Sivas’ın samimiyetini ve içtenliğini yansıttığını düşünüyorum. Gelişigüzel Sivaslının filmde kendini bulacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“Çok mutluyuz heyecanlıyız, memleketimizdeyiz”

Oyuncu Ömer Aldanmaz, çokça bahtiyar ve hararetli olduklarını rapor ederek, “Çok mutluyuz heyecanlıyız, memleketimizdeyiz. Hemşerilerimizin gösterdiği ilgi bizi da onere ediyor. İnşallah serilerini çekeriz. Hem Sivas üzere hem bizim üzere bol olur diyerek irade ediyoruz” dedi.

“Filmin hep aşamalarını Sivas’ta çektik”

Senaryocu Sulh Başar, filmin bütün aşamalarını Sivas’ta çektiklerine değinerek, “Eş hanımanne hikayesi anlatıyoruz. Bugün Sivas galasındayız. Bizde seyircimizle gelişigüzel izleyeceğiz. 2-3 mağaza rappadak kırcı bizi haddinden fazla mutlu ettiler. Filmin bilcümle aşamalarını Sivas’ta çektik. Sistem eşine, dostuna, akrabasına duyursun. Onlardan bu desteği bekliyoruz” diye konuştu.

“Merakla seyircimizin vereceği tepkiyi bekliyoruz”

Oyuncu Kağan Endişe, merakla seyircinin vereceği tepkiyi beklediklerini belirterek, “Mutluyuz, gururluyuz, geçmiş galayı çarşamba haset İstanbul’da yaptık. Zaman cumartesi günü Sivas’tayız. Kul Sivaslıyım beraber. Salonda meşgul bir neşeli var. Merakla seyircimizin vereceği tepkiyi bekliyoruz” diyerek konuştu.

Galada seyirciler oyuncularla bir araya geldikleri üzere mutlu olduklarını söyledi.

Share: