Açılışa hususi ücretsiz dondurma ikramı

Kahramanmaraş’ta yenilenip vatandaşların hizmetine verilen pastane önünde vatandaşlara 250 kilogramlık dondurma külah külah izaz edildi.

Kent merkezinde ‘Kervan-1’ kendisine bilinen pastacı yenilendi. Trabzon Bulvarı’nda 2002 yılında hizmete başlayan pastacı çöz ve aut yenileme işlemlerinin arkası sıra bakir yüzüyle vatandaşlara bakım sunmaya başladı.

Yenilenen bölüm amacıyla özel adına Alpedo Dondurma Fabrikasında hazırlanan 250 kilogramlık dondurma vatandaşlara ücretsiz kendisine izzetüikram edildi. Vatandaşlara izaz edilen dondurma ise kısa sürede tükendi.

Sıcak yaz gününde vatandaşların tıpkı nebze üstelik olsa rahatlaması adına hakeza tıpkı uygulama yaptıklarını rapor eden Alpedo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kervan’ın doğum tarihi 1961. 10 birey ile başlamıştık. Trabzon Bulvarında 2002 yılında bu şubemizi açmıştık. Burada halkımız ile beraber kullanılmamış yüzümüz ile beraber dondurma şovumuzu yaptık hem üstelik dondurma ikram ettik. Şuan da kentimizde 8 şubemiz var ve hedeflerimiz var. Sene başına kadar 2 şube henüz hizmete açıyoruz. Tekerek yolu ve Binevler yolunda. Alpedo Dondurma adına Türkiye’nin 175 bin noktasında dahi hizmet veriyoruz. 24 ülkeye Alpedo ve Kervan markası ile bakım veriyoruz” dedi.

Yenilenen pastanede dondurma ve şekerli çeşitlerinin beraberinde ark ve yaş pasta çeşitlerinin satışına devam edilecek. – KAHRAMANMARAŞ

Share: