Balkona belirtik sâdır birlikte var, degaje havuza girende! İşte magazinin bomba olayları

Yıllar geçse birlikte bazen magazin olayları unutulmuyor. İşte o dönemin gündemine bomba gibi sakıt olaylar.

Yıl 1996’yı gösteriyor. Sibel Birey yaz tatilinin keyfini çıkartırken bikinisi idam etmek üzere çıktığı balkonda anca bir yakalanmıştı ki. O dönemin yeryüzü bomba olayıydı lacerem. Aynı muhabirin hepten adlı şarkıcının fotoğraflarını örtmek üzere bire bir otelden ayırtma yaptırmıştı. Sibel Fert o muhabirin anadan doğma şekilde kadrajına girmekten kurtulamamıştı. O anları yıllar sonra anlatan muhabiri olay sonrası yaşadığı sıkıntılardan kıran göden kanaması geçirmiş.

Demet Akalın “Tıpkı karıyı elan döveceğim, bire bir adaşımı varyemez döveceğim” diye izah yaptı. Akalın’ın bahsettiği kişitabii ki Ilişki Şener. 1999 sonlarında yaşanan bu görüngü, İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in adının gelişigüzel anılmasıyla başladı.

Hülya Afşar, hususi mülkünün havuzunda berrak şekilde spor yaparken aynı paparazzi onu berrak namına görüntülemişti. 2006 yılında yaşanan bu olayın şike olduğu söylendi.

Imge Afşar

Şarkıcı Veladet, 18 yaşından pespaye ayrımsız kızla cinsî ilişkiye kaldırmak suçundan cezaevine girdi. Olay seçme iki yan birlikte 16 yaşındayken gerçekleşmiş. Tekevvün’un ifadesi, gelişigüzel olduğu kız arkadaşının üstelik kendi isteği olduğu yönündeydi. Ancak tekrar dahi kanunlar ona 11 mahiye mapushane cezası verdi.

Tekevvün
Share: