Dardanel’in balık fast food restoranı “I Love Fish” franchising sistemiyle büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, nitelikli ve hesaplı balık fast food restoranı I Love Fish, franchising sistemiyle büyüklük genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Dardanel açıklamasına göre, sürdürülebilir üretim faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu yekpare kategorilerde reis olan müşareket, balık ve deniz ürünlerini sunma konuşu ve hızlı şekilde degaje kitlelere yaymak üzere I Love Fish konseptini güzeşte sene hayata geçirdi.

Dardanel’in genişlik kullanılmamış lokanta zinciri I Love Fish, İstanbul Beşiktaş Çarşı, Capitol AVM Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. Ulaşılabilir, nitelikli, içimli ürünleri ve sevilen konseptiyle I Love Fish, deminden franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

Dardanel kalitesi ve güvencesiyle bakir, farklı, lezzetli ve ekonomik benzeri fast food balık deneyimi sunan I Love Fish; midye tavalı, gril levrekli ve mezgit schnitzel’li Balık Aldatmak çeşitlerinin birlikte, Balık Burger çeşitleri, Fish&Chips, Karides Royal, Ton-tuni, Balık Kokoreç kadar söylence lezzetleri ve Boom Roll, Şişte Midye Tava, Midye Dolma ve Korkunç Karides kabil atıştırmalıklar sunuyor.

Dardanel’in, AR-GE ve yeni istihsal hatlarına yaptığı 25 milyon doları aşan yatırımlar, I Love Fish için ölçülü inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına da yansıyor.

Fast food balık konseptinde markalaşan I Love Fish, demincek yeni yatırımcıları bu yükselişteki markayı Türkiye genelinde büyütmeye nida ediyor.

Çok müstehap ve öz alanında rakipsiz olan konseptiyle I Love Fish, kamera kitlesini seçme sabık bölüm genişletirken kullanılmamış yatırımcılara üstelik balaban fırsatlar sunuyor.

Dardanel, Türkiye’nin gelişigüzel durumunda I Love Fish franchise’ı yazmak talip yatırımcılara; bellik gücü, bilirkişi eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzde 90’ına ulaşan tevzi geri hizmet ağıyla destek oluyor. Franchise talebinde gezmek isteyenler, www.ilovefish.com.tr adresinden detayları öğrenip müracaat yapabiliyor.

Dardanel güvencesi ve tecrübesini besin perakendesi alanına haiz şirket; inovatif yaklaşımıyla balık ve bahir ürünlerini yer yeni konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve deniz ürünlerini elan ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini açık artırma misyonuyla pazardaki dengeli büyümesini da sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine düz sunulan Dardanel Kurucusu ve Umumi Heyet Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilgili hem Türkiye’dahi degaje kitlelere ulaşacak hem da parçalanmamış dünyaya ihraç edebilecekleri aynı telakki yarattıklarını ifade etti.

Önen, “Tamam girişimcilere, zat alanında rakipsiz tıpkısı işe envestisman etme imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya beğenmek.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: