DOĞRU Tümen İzmir’in düzenlediği vefa buluşmalarında 3 sene geride kaldı

DÜRÜST Parti İzmir İl Başkanı Asillik Ulu Daima’nin göreve gelmesinin hemen peşi sıra, AK Fırka’nin farklı kademelerinde görev yapan kurum mensuplarıyla gerçekleştirdiği vefa buluşmalarında 3 sene geride kaldı. Mahalle teşkilatından milletvekillerine kadar seçme kademede fariza eden partililerle buluştuklarını tabir eden Başbuğ Daima, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vefaya çok önem veriyor. Kendileri 20 yıldır, ülkemize, milletimize ve ideallerimize hizmet ediyor, vefa gösteriyor. Demincek geçenek bizde, milletimize bakım etmeye devam edecek, Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te yeniden Reisicumhur seçtireceğiz” dedi.

DÜRÜST Fırka İzmir İl Başkanlığında, DOĞRU Fırka İzmir Mebus Ceyda Bölünmez Çankırı’nın katılımlarıyla planlı “Retrospektif Kez Arkadaşlarımızla İstişare ve Istimara Toplantısı” programında, SELIM Fırka İzmir İl Başkanı Asalet Şanlı Daim, geçmiş dönemlerde devlet umumi meclisi üyeliği özne teşkilat mensuplarıyla bire bir araya geldi.

“Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te baştan Reisicumhur seçtireceğiz”

Vefa buluşmalarını önceki olarak Haziran 2019’birlikte başladıklarını ve mahalle teşkilatından milletvekillerine büyüklüğünde rastgele kademede fariza eden partililerle buluştuklarını hatırlatan Başbuğ Daima, “Partimizin kuruluşundan bu yana bir nice sorun ve kez arkadaşımız değişik kademelerde görev aldı, milletimize, partimize hizmetleri oldu. Balaban çoğunluğu geçmiş günkü aşkla davamıza ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a heves bağını sürdürüyor. AK Partimiz için vefa sadece benzeri cihet adı değildir. Vefa unutmamaktır, kapıları örtmemektir. Hemhal kalkışmak, çakmak, beraber olabilmektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan vefaya çok ehemmiyet veriyor. Kendileri, 20 yıldır ülkemize, milletimize ve ideallerimize hizmet ediyor, vefa gösteriyor. Deminden vakit bizde, milletimize hizmet etmeye bitmeme edecek, Cumhurbaşkanımıza vefa borcumuzu ödeyeceğiz ve 2023’te baştan Cumhurbaşkanı seçtireceğiz” dedi. Geçmiş dönemlerde toprak umumi ve büyükşehir meclis üyeleri, iklim yöneticileri, kaymakamlık başkanları, çevre şehremaneti başkanları, kasaba başkanları ve kaza şehremaneti başkanları koyulmak üzere bütün 822 şahsiyet gruba müteveccih vefa buluşmalarını tamamladıklarını belirten Komutan Sonsuz, toprak buluşmaları çerçevesinde esbak bölüm mahalle başkanlarıyla bir araya geleceklerini kaydetti.

DOĞRU Parti’nin hizmet, yatırım ve projelerle yoğun 20 yıllık ayrımsız siyasal parti olduğunu dile getiren Komutan Daima, “Türkiye bu süreçte adeta asır atladı, madun yapıdan savunmaya, sağlıktan ekonomiye, herif haklarından içtimai devlet yapısına kadar onlarca reforma imza attık. Çağın gereklilikleri, ülkemizin ve milletimizin ihtiyaçları doğrultusunda bu reformlara yenilerini ekliyoruz. Milletimiz bu hizmetlerin hepsini gayet iyi biliyor. Özellikle mugayeret partisi lideri tevessül etmek amacıyla bazen çevrelerin savurduğu tehditlere milletimiz yer iyicene cevabı seçimlerde verecektir. Ülkemizin kazanımlarını, envestisman ve reformların devamlılığını sağlayacak kararı verecek iradeye sahip olan milletimiz, bu tehditler karşısında korkup sinecek değil. Onlar tehditlerini savura dursun tığ azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı yılmadan usanmadan sürdüreceğiz” diyerek konuştu.

Vefa buluşmalarının önemine aksan yapan Saylav Ceyda Çankırı Bölünmez de, “Bu toplantılarda, nadir büyüklerimizin tecrübelerini dinliyoruz ve deneyimlerin aktarılmasına büyük ehemmiyet veriyoruz. İzmir’e iktidarımız sürecinde koca asar kazandırdık. Birçok badireyi birlikte atlattık. Karşımızdakiler şeytanın bile aklına gelmeyecek argümanlarla yöntem yapıyor. Etkili duruşumuzu birlikteliğimize borçluyuz. Önümüzdeki yer oylumlu seçim 2023 ve sonrasında bu kararlı duruşumuzu gördüklerinde ben inanıyorum kim ahcar adına konulacaktır. Unutmayalım ki bu bizim için haddinden fazla balaban bire bir sav, şu anda ortaya konulan baziçe vakit kaybetmeden 6’lı masa değil, masanın altından masayı yönetenler ve Cumhurbaşkanımıza oynanan oyunların sizlerle üstesinden geleceğiz. Ego inanıyorum kim sizlerin birlikte desteğiyle ilk 2023’te sonra üstelik 2024’te liyakatli olacağız. Eşsiz İl Başkanım Asalet Ulu Daim ile ekibine bu programları balaban ayrımsız samimiyetle düzenledikleri ve vefa ziyaretleri amacıyla teşekkürname ediyorum” dedi. – İZMİR

Share: