Ender Saraç ile yasak amor tez edilen Aygül Aydın’dan ilgi çekici paylaşım: Tanrı düşmanın dahi şereflisini versin

Ender Saraç, Kızıl Kelebek Bergüzar Töreni’ne eşi Benan Saraç namına Astrolog Aygül Münevver ile katılarak alım verdi. Benan Saraç ise eşinin Aydınlık ile verdiği pozları içtimai medya hesabından yayınlayarak kötü püskürdü. Ender Saraç’ın magazin gündemine bomba kabilinden düşen haram aşk iddiasını yalanlamasının ardından Aydınlık’dan da tepki gecikmedi.

KANUNCU YOLLARA BAŞVURDULAR

Sosyal medya hesabından avukatının açıklamasını paylaşan Aygül Okumuş, hakkındaki iftiralar üzere yasal yollara başvuracağını duyurdu. Işıklı’ın avukatı vasıtasıyla yapılan açıklamada “Hiçbir aslı faslı olmayan itham ve iftiralar ile müvekkilimin şahsiyet haklarına hücumcu, müvekkil ve ailesinin huzurunu bozan, müvekkilin itibarını zedelemeye etkin kendini bilmez kişilerle ilgilendiren seçme nev türel yollara tarafımızca başvurulduğunu, bu konu üzerine müvekkil aleyhine yapılacak gerçeğe aykırı haber ve paylaşımlara karşı birlikte seçme tür hukuki yola başvuracağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız” ifadelerine saha verildi.

“ALLAH DÜŞMANIN BİLE ŞEREFLİSİNİ VERSİN”

Avukatının açıklamasının arkası sıra bir paylaşım elan yapana Aygül Aydın, “Allah düşmanın birlikte şereflisini versin” dedi. Işıklı’ın paylaşımında Ender Saraç’ın eşi Benan Saraç’a yöneltme yaptığı istikbal sürüldü.

Bağış törenine Yıldız Bilimci Aygül Ziyalı ile katılan Ender Saraç, eşinin sert sözleri sonrası “yasak amor” iddiasını yalanladı: Kız kardeşimdir gibidir Ender Saraç boşanıyor mu? Eşi Benan Saraç paylaşımda haddinden fazla sert sözler söyledi

Share: