Mebus Taşdoğan vatandaşlarla iç içe

MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Uca Muhittin Taşdoğan, Türkiye Iri Budun Meclisi’nin (TBMM) üç maaş tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla çöz içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te kayran MHP Gaziantep Saylav Doç.Dr. Mehabetli Muhittin Taşdoğan, gelişigüzel yıl olduğu kabil bu yılda intihap bölgesine gelerek alçak ayrımsız nağme ile vadi çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in cemi ilçeleri karış karış dolaşan MHP Saylav Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli kaza başkanları ve parti teşkilatlarının yanı sıra kaymakamlık, kaza müdürlüğü, mütenevvi gurur ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini birlikte unutmadı.

İlk mülakat Mehabet Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan sonra Gaziantep’e dönen ve tebrik ziyaretlerini akseptans fail MHP Gaziantep Mebus Yüksek Muhittin Taşdoğan, henüz sonra Ankara’ya her an MHP Umumi Başkanı Kerem Bahçeli’yi görüşme etti. Bu ziyaretin peşi sıra MHP Umumi Başkanı Fehamet Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise vadi çalışmalarına lahzada başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Mebus Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği özellikle başlamak üzere birliğe tutkun birçok esnaf odasını görüşme ederek arzu ve önerilere de kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilişkin bölüm başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, talep ve önerileri namına anlatmak üzere bakir teşri yılında çıktı çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Saylav Mürtefi Muhittin Taşdoğan, şimdiler birlikte ise mecliste kolları ercecik sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile kül partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Mebus Taşdoğan, hemşerilerini özel günleri olan düğünlerde ve cenazelerde birlikte bekâr bırakmadı. Milletvekili Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini fırsat kasten vadi çalışmalarında sıkmadık el bırakmayan MHP Gaziantep Mebus Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması adına patika odaları, belediye başkanları ve bakanlıklarla üstelik takkadak bildirişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan yakın ilişki ve bağ gören Taşdoğan, Halk İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının yanında MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ölüm yolu yerine mezkûr Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve esas atılacağının müjdesini dahi vatandaşlarla paylaştı. Asıl atma töreninde ise özverili çalışmalarından âlem Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini kabul etti.

Parti programlarını birlikte ihmal etmedi

MHP Gaziantep Saylav Mehabetli Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Fehamet Bahçeli’nin talimatıyla planlı Yavaş Yavaş 2023, İlçe İlçe Tefhim ve Tavzih Bitlis programı çerçevesinde tam ilçeleri karış karış gezerek Topluluk İttifakı’nı anlattı. Aynı zamanda MHP aracılığıyla 2023’e Makul “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum da düzenlenen engelsiz çekicilik mitinglerine üstelik iştirak sağladı.

Yeni teşri dönemi üzere kuvve yayımladı

3 mahiye aranın peşi sıra TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile divan tarihinde ilk defa 6. Teşri yılına başlarken MHP Gaziantep Saylav Yüce Muhittin Taşdoğan üstelik hususi gündem ile toplanan genel kurula süzülmek için Ankara’nın yolunu tuttu. Milletvekili Taşdoğan, yıpranmamış yasama yılına ilgili sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Genel Başkanımız Sayın Fehamet Bahçeli’nin talimatıyla seçme bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet Altını tarihinde tıpkısı önceki olan TBMM’nin 6.Teşri Yılı’na başlıyoruz. Görklü olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: