Meghan Markle ve Prens Harry, Kraliyet ailesi üzerine konuştukları belgesel amacıyla 100 milyon dolar almış

2018 yılında evlenen Meghan Markle ve Prens Harry, 2020’bile Kraliyet görevlerinden çekilme ettikten bodur benzeri süre sonradan belgesellerinin yayınlanması için Netflix’le geçim imzaladı. İkilinin bu zamana büyüklüğünde yaşadığı süreçlerin anlatıldığı belgeselin geçmiş 3 bölümü cemaziyelevvel yayınlanırken ikilinin aldığı ücret birlikte merak konusu oldu.

100 MİLYON DOLAR MI ALDILAR?

İngiliz Vekil Guy Opperman, katıldığı televizyon programında Harry ve Meghan’ın Kraliyet ailesi ve İngiltere ile ilişkilerinin kalmadığını söyledi. Icra Vekili, Haryy ve eşi Meghan’ın 100 milyon dolar karşılığında hemen Kraliyet ailesinin değil, yekpare İngiltere’nin imajını zedelediğini söyledi.

TEPKİ YAĞIYOR

Belgeselin yayınlanmasından bilahare bire bir haddinden fazla kesimden Harry ve Meghan’a cebin yapılan korkulu tepkiler gelmeye başladı. Bazen izleyiciler, Harry ve Meghan’ın bu belgeseli yayınlayarak İngiliz kraliyet ailesini yıkmaya çalıştıklarını söyledi. Muhafazakar İşçi Partisi saylav Markka Jenkinson, Meghan’ın çıyanlık yaptığını, Harry’nin birlikte ona arkalama ettiğini doğacak sürdü.

SARAY ÇEVRESİNDE YAŞADIKLARI IRKÇILIĞI ANLATTILAR

Belgeselin önce üç bölümünde çiftin bittabi tanıştığı ve Meghan’ın saray çevresinde uğradığı ırkçılık kabil konular ele makbuz. İlk kesim, Harry’nin “Benim işim eşimi ve ailemi destek olmak” sözleriyle başladı. Harry ve Meghan, paparazzilerin özel hayatlarının gizliliğini zahir ihlal ettiğine birlikte değindi. Koşa, belgeselde Instagram eliyle tanıştıklarını anlatırken iki çocuğunun birlikte daha evvel basına yansımayan görüntülerine de yer verildi. Toplamda 6 çağ namına hazırlanan dizinin küsurat üç bölümü 15 Aralık’ta Netflix’te yayımlanacak.

Share: