Melik Ural’dan oğlu Engincan ve Merve Kaya’nın hasretlik haberlerine karşılık

Oğlu Engincan için sâdır iddialara karşılık veren Melik Ural, “Yazıklar olsun bu kadar gram utanmanız namevcut mu? Merve Engincan’ı aldatmış diyerek dolma iddialar atıyorsun. Merve’ye diyorsun kim Merve aynı avrat, eşini aldattı diyorsun” diye niteleyerek reaksiyon gösterdi.

Ünlü sunucu ve cet Kağan Ural, Yol D ekranlarında hafta içi seçme dönme yayınlanan sunuculuğunu kendisinin ve Alem Özdemir’in yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programında oğlu Engincan Ural hakkında çıkan boşanma iddialarına karşılık verdi.

Kağan Ural, oğlu Engincan üzerine sâdır iddialara yanıt verdi

Baba Melik Ural iddialara; Üzüldüm şimdi senin de evladın var. O benim evladım evladım yani onun yaşı 30 ama benim amacıyla hala bire bir yavru o. ifadelerini kullandı. Engincan da şuna üzülüyor zaten kendisiyle ait haberlere aynı husus demiyor amma “Henüz 45 günce evliyiz ve benim eşime ayrımsız kadına müteveccih bu büyüklüğünde yüzsüz ve sakim tıpkısı iddiayı kuşkusuz söylerler” dedi.

Melik Ural, “Benim yaşım 18’idi bu nev haberleri yapılan biriydim bu soy haberlerin mağduru oldum. Benim çocuğum oldu onunda bunu yaşadığını görüyorum ve dönüp diyorsun kim Engincan ile Merve ayrılıyor çünkü Merve Engincan’ı aldatmış diyerek dolma iddialar atıyorsun. Merve’ye diyorsun ki Merve benzeri karı, eşini aldattı diyorsun. Yazıklar olsun bu kadar gram utanmanız bulunmayan mu? Engincan davasını açıyor. Haberi ise serian kaldırmışlar, içtimai medyadan çıktısı alınıyor daha çok. Özrü kabahatinden iri” diyerek üzüntüsünü dile getirdi. – İSTANBUL

Share: