Müzikçi Saygınlık Şener’i öldüren 3 cani zanlısı, adliyeye sevk edildi

Ankara’nın Çankaya ilçesinde tıpkısı eğlence mekanında, İddialara bakarak, A.G., S.S. ve İ.K., 45 yaşındaki müzikçi Öz Saygı Şener’den heves şarkıda bulundu. Şener’in iştiyak şarkıyı bilmediğini ifade etmesi üzerine mekan kapanışında tartışma başladı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucu A.G., S.S. ve İ.K., Haysiyet Şener’e içki bardaklarla saldırdı.

ZANLILARIN MESLEKLERİ ORTAYA ÇIKTI

Boğazından içki parçalarıyla aheste yaralanan ve hastaneye gönderme edilen Şener, parçalanmamış müdahalelere karşın yaşamını yitirdi. Bunun üstüne polis ekiplerince sakil namına gözaltına alınan A.G., S.S. ve İ.K., Gazi Mustafa Eksiksizlik Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi Adli Araştırma Polikliniğinde yapılan keyif kontrollerinin ardından adliyeye atıf edildi. Öte yandan, keleş A.G. ve İ.K.’nin Faaliyet ve Toplumsal Asayiş Bakanlığı’nda aksiyon müfettişi olarak çalıştığı, yabansı S.S.’nin ise Türk Havacılık ve Gök Sanayii’nde (TUSAŞ) Elektronik mühendisi olduğu öğrenildi.

ADLI İSİMLER SESSİZ KALMADI

Itibar Şener’in hayalet aldığı mekanın önünde öldürülmesi konferans camiasını bile derinden etkiledi. Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile harekete geçen Haluk Levent, Şener’in çocuklarının umum tahsil masraflarını üstlendi. Aralarında Gülben Ergen, Bay Fırat, Gökhan Özoğuz ve Sevcan Orhan’ın bulunduğu adli isimler üstelik tendürüst müzisyenin öldürülmesine reaksiyon gösterdi.

Ünlü isimler, müzikçi Itibar Şener’i öldüren katillere tepki gösterdi İstek şarkıyı bilmeyen müzikçi Saygınlık Şener’i döve döve öldürdüler! Katillerin kimlikleri şoke etti Ankara’birlikte hazin olay! 2 dirilik, arzu şarkılarını bilmeyen müzisyeni öldürdüShare: