Nişantaşı’nda görüntülenen Berdan Mardini, ayrımsız işten elini eteğini çekeceğini açıkladı

Bozuk eşi Fatoş Yelliler’in ihanetiyle sarsılan adlı hanende Berdan Mardini, ince benzeri aradan bilahare görüntülendi. Niştantaşı’nda gazetecilerle arkadaşça edenBerdan Mardini, andıran zamanda hem kadınlar hem da erkeklerin kullanabileceği kozmetik ürünler çıkaracağını söyleyip, ticarette zorlandığını anlattı.

“MAŞRIK BILDIRMEK DAHA ÇARPIK ÇURPUK”

Nağme söylemenin ticarete göre henüz kolay olduğunu ifade fail hanende, enteresan ayrımsız itirafta bulunup şöyle konuştu: “Bildiğin işi açmak yani tempo göstermek bence yalin kat, tecim daha pres. Çünkü ticaret biraz yalancılık istiyor, biraz üç kağıtçılık istiyor, o de bana edisyon geliyor. Haddinden Fazla dünyalık başlamak üzere çokça dolma söylemen geçişsiz ticarette. Zorlanıyorum filhakika tıpkısı kuma bulsam şipşak vereceğim devredip gideceğim. Tığ elhak yatırımı şehir ve bölge amacıyla yaptık, o yüzden uymazlık yerine görmüyorum. Yakın zamanda kişi ürünlerimiz olan gülsuyu ve gülyağı ile bir nice ürünle piyasaya çıkacağız”

“OKUR ADLANDIRILMASINDAN HOŞLANMIYORUM”

Zayıfladığını ve daha çok saçını boyatmadığını belirten Berdan Mardini, bakir imajının meslektaşı Özcan Deniz’e benzetilmesi için “Daha Çok saçımı boyatmıyorum kısalttım. Eleştirenler kendine baksın. 2003’den beri bu bahis var yani normal adam birbirine benzeyebilir yani” diyerek konuşurken, ‘türkücü’ olarak adlandırılmaktan hoşlanmadığını şu sözlerle dile getirdi: “Türkücüler derken şöyle; filhakika adlandırılmaktan hoşlanmıyorum. İşte ‘türkücü, popçu falan’ diye niteleyerek. Şekil adına adlandırılmaktan da hoşlanmıyorum. Imdi model diye niteleyerek bire bir husus dahi kalmadı kim cümle istediği şarkıyı söylüyor madun yapıyla. Birilerini kendime emsal almak kabilinden tıpkısı durum söz konusu değil. Ego bütün kendime baktım. Ben nasılsam neysem öyle davrandım. Kamerayı görünce değişip dalavere yapmıyorum”

Share: