Park Yeri girişinde sakil çanta alarmı

Park girişinde kaka çanta alarmı

Karaman’bile otopark girişine bırakılan şüpheli çanta, bomba imha uzmanı aracılığıyla fünye ile patlatılırken, içinden avrat kıyafetleri daha çok

KARAMAN – Karaman’birlikte otopark girişine bırakılan aynasız çanta, bomba imha uzmanı marifetiyle fünye ile patlatıldı. Patlatılan çanta kullanılamaz ağıl gelirken, içinden avrat kıyafetleri artık.

Görüngü, akşam saat 21.00 sıralarında Kardeş Osman Mahallesi, Yeni Minare Caddesi üzerinde kâin açık park yeri girişinde yaşandı. Park Yeri girişindeki kaldırım üstünde siyah çaput çanta olduğunu gören vatandaşlar durumu hızlı hızlı polise bildirdi. Adrese gelen resmi ve taharri memuru ekipleri evvel olarak caddeyi dil trafiğine kapatarak kasaba güvenliği aldı. Vatandaşların da bölgeden uzaklaştırılmasının ardında bomba imha uzmanı çağrıldı. Fenomen yerine gelerek özel kıyafetini giyen bomba imha uzmanı, kontrol ettiği çaput çantaya fünye yerleştirdi. Hazırlıkların tamamlanmasının peşi sıra kontrollü aynı şekilde patlatılan aynasız bez çantadan avrat kıyafetleri bundan sonra.

Etrafa dağılarak parçalanan kıyafetler ise incelendikten bilahare polis güçleri ekipleri eliyle toplanarak yararsız bidonuna atıldı.

Share: