Prens Harry ve eşi Meghan Markle’dan Kraliyet’e yoğun suçlamalar! İngiliz medyası “Cenk açtılar” olarak yorumladı

Bu akşam ezanı yayınlanacak olan üçüncü çağ fragmanında, Prens Harry, Krallık ailesinin Britanya adasındaki genişlik büyükproblemi ırkçılık olduğunu söyledi. Harry, antrparantez Kraliyet ailesini çekilen belgesel amacıyla kendileri ile işbirliği yapmadıklarını söyleyerek eleştirdi.

Megan Markle dahi, Kraliyet ailesi ile önce tanıştığı zamanlar karı üyelerinin kendisini kap renginden âlem yadırgadıklarını, buna Prens William ve Kate Middleton’ın dahi dahil olduğunu söyledi.

Harry, ailesine geçmiş yerine Megan’la evleneceğini söylediğinde ailesinin gösterişli bir şekilde bu evliliğe alın çıktığını dile getirdi. Harry, Megan’ın kalbini bildiği için kendisinden vazgeçmediğini ve ailesinin üstelik akseptans etmekten apayrı çaresinin kalmadığını söyledi.

Çift antrparantez belgeselde ilişkileri üzerine konuşup ilişkilerinin evvel döneminde kapalı kapılar ardında öpüşürken fariğ fotoğrafları ve arkadaşları ile Cadılar Bayramı’nda giydikleri enteresan kıyafetlerle fariğ fotoğrafları paylaştı. Üçüncü bölümün tüm bu akşam ezanı yayınlanacak.

Share: