Sabiha Gökçen Hava Meydanı harcadıkça kazandıran sadakat programı ISG PORTPAL’ı hizmete sundu

Kişiselleştirilmiş avantajlar sunan ihsan programı ISG PORTPAL, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nı (ISG) tercih eden yolcuların hizmetine sunuldu.

Global hava meydanı birlik programı hal sağlayıcısı Arrture ile teknolojik madun bina ve program yönetimi alanlarında teşrikimesai yapan ISG, ayrıksı program ortaklarının üstelik katkısıyla yolcularını uçtan kuyruk sokumu kemiği repertuvar sunarak ödüllendirmeyi hedefliyor.

Güçlü altyapısı ve muvakkat beklentileri göz önüne alınarak özenle mutasavver bakım ağı ile ISG PORTPAL, program ortaklarından yapılacak harcamalar karşılığında üyelerine nokta kazandıracak ve kazanılan bu puanlar farklı hizmetlerin kullanımında üstünlük sağlayacak. ISG PORTPAL üyeleri antrparantez, şaşırtıcı şaşırtı ayrıcalıklara dahi topluluk olabilecek.

Birçok noktada üstünlük ve ayrıcalık

İlk fazda hemen Sabiha Gökçen Havalimanı’nda avantajlar sunması planlanan program, gelişmemiş sürede dernekevi ve globalde degaje hizmet ağına ulaşarak üyelerine uçtan pöç seyahat tecrübesinin yanında hayatın ortamında bile avantajlar sunmayı hedefliyor.

ISG PORTPAL kullanıcıları, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın kayıt içecek noktalarında, duty free mağazalarında, loungelarında, acul geçiş noktalarında, havalimanı otelinde, hava meydanı otoparkında ve daha bir nice yerde kendileri üzere sunulan hususi avantajlara biricik benzeri vasat üzerinden palas ulaşıp, takip edebilecek.

“Birlik ayrımsız yolculuk deneyimi için çalışıyoruz”

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen ISG CEO’su Katı Albayrak, Türkiye’nin en balaban ikinci hava meydanı kendisine her çağ henüz fazla yolcuya bakım verdiklerini belirterek, konforlu ve sevinçli benzeri yolculuk deneyimi üzere misafirlerine entegre teknolojilerle en son yenilikleri sunduklarını kaydetti.

Yatırımlara devam edeceklerine aksan eden Albayrak, “Temassız teknolojik çözümlere olan yatırımlarımız, yolcularımızın ihtiyaçlarının çeşitlenmesine koşut olarak bitmeme edecek. Merbutiyet programımızın dahi havalimanımızdaki gelişim ortaklarımızla ilişkilerimizi güçlendirirken yolcularımıza dahi benzersiz ve mükemmel bire bir repertuvar sunacağına samimi inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

ISG PORTPAL avantajlarından derk etmek talip yolcuların, App Store ve Google Play mağazalarından uygulamayı ücretsiz indirerek üyeliklerini aktive etmeleri yeterli oluyor.

Share: