Sakarya Büyükşehir karate sporcuları gururlandırdı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Karate Sporcuları, Balıkesir’de gerçekleştirilen Beklenti Canlı ve 21 Gözyaşı Altı Türkiye Karate Şampiyonası’nda çeşitli kategorilerde dereceler elde etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Karate sporcuları, Balıkesir’de düzenlenen Beklenti Canlı ve 21 Gözyaşı Altı Türkiye Karate Şampiyonası’nda ter döktü. Kan kesen müsabakalarda madalya mücadelesi veren sporculardan Tuba Ulukan U21 50 kilogramda üçüncü oldu. Erkeklerde ise Rüya Demirci U21 75 kilogramda üçüncü, Emirhan Akla Yatkın Taze 61 kilogramda üçüncülük elde etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı sporcularını, “Balıkesir’de düzenlenen Ümit Dinç ve 21 Gözyaşı Şeş Türkiye Karate Şampiyonası’nda elde ettikleri derecelerle bizleri gururlandıran sporcularımızı genişlik ahbapça dileklerimizle kutluyoruz. Sporcularımızın gailesiz yaşta elde ettiği bu majör başarılar, arkadan ati nesillere örnek olması açısından az çok önemlidir. Beklenti ediyoruz kim kulübümüz hoppadak karate değil, sporun birçok alanında muvaffakiyetli sporcular yetiştirmeye devam edecektir” ifadelerine kayran verdi. – SAKARYA

Share: