Ümit Karan: “Haddinden Fazla el tıpkısı maç bizi bekliyor”

Geçen hafta Ankara Demirspor’u 1-0 yenmiş eden Kastamonuspor, 2. Tabur Kırmızı Ekip lideri Kocaelispor maçı hazırlıklarına başladı. Antrenmanda konuşan Kastamonuspor Ustalık Direktörü Ümit Karan, galibiyet parolası ile sahaya çıkacaklarını belirterek, “Kocaelispor, bana bakarak ligin favorilerinden aynı tanesi, şampiyona adayı, reis. Çokça el bir maç bizi bekliyor” dedi.

TFF 2. Kütle Kırmızı Kol’ta güzeşte hafta deplasmanda Ankara Demirspor ile karşılaşan Kastamonuspor, müsabakadan 1-0’lık skorla galip ayrılmıştı. 11 Boşluk Muamele haset Kastamonu Gazi Stadyumu’nda, yığın şampiyonu Kocaelispor ile karşılaşacak olan Kastamonuspor, karşılaşma üzere hazırlıklara başladı. İsmail Dikmenli Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular, ağırlıklı olarak manzara çalıştı. Basına celi namına gerçekleştirilen antrenmanda değerlendirmelerde bulunan Beceri Direktör Ümit Karan, sonuç 5 haftada 3 galibiyet aldıklarını belirterek, “Takım olarak şanlı bire bir çıkış yakaladık. Ankara deplasmanı çok zordu, önemli ve özverili benzeri takımdı. Kişi sahasında yenilgi almayan aynı takımla müsabakaya çıktık ve galip ayrıldık. İyi savunma yaptık, bol takım oyunu oynadık. Tam bando arkadaşlarımı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

“Maksat belirtmeden, karşılaşma karşılaşma önümüze bakarak gezmek istiyoruz”

Kocaelispor maçına arz gür sonucu almak amacıyla çıkacaklarını tamlayan Beklenti Karan, “Bu hafta birlikte Kocaelispor ile karşılaşacağız. Kocaelispor, bana göre ligin favorilerinden tıpkı tanesi, şampiyonluk adayı, şef. Çokça ağırlık bir karşılaşma bizi bekliyor. Buradan üstelik istediğimiz sonucu alıp sonuç maçı domuzuna bir şekilde bitirip çevrim arasında yapabileceğimiz transferleri düşüneceğiz. Bizim hedeflerimiz bu serencam iki maçta da galiba peki. İkinci yarıda toplayacağımız puanlarla Play-Off’a büyüklüğünde gidebiliriz. Kebir olan ayrımsız dahaki sezonun ana kadrosunu bina etmek, böke takımını bina etmek. Bu yıl amacımız toplayabileceğimiz büyüklüğünde benek almak. Garaz belirtmeden, karşılaşma maç önümüze göre gitmek istiyoruz” diye konuştu.

“Kastamonu halkının maça birlikte gelmesi lazım, artık bindi vermemiz gerekiyor”

Taraftarlara çağrıda mevcut Beklenti Karan, şu ifadelere düz verdi:

“Macerasız bir süreç değil, Bildiğiniz kabil, Kastamonuspor sezon başında çokça ağırlık çekti. Bando adına, yönetim namına Kastamonu için haddinden fazla koskocaman icraat yapıyoruz. U-19, U-17’den çıkarttığımız oyuncular var. Buraya canlı oyuncular kazandıracağız. Akademiden çıkartabileceğimiz oyuncular çok kocaman. Kulübün gelir kaynağı adına baktığımız bu oyuncular milli takıma büyüklüğünde yükselirse bizi genişlik mutu edecek husus odur. Kastamonu hesabına çok çalışıyoruz. Birlik olmalıyız. Kastamonu halkının pik üstelik gelmesi geçişsiz, imdi destek vermemiz gerekiyor. Takkadak futbolculara değil, yönetime birlikte destek yöneltmek gerekiyor. Bazı şeyler futbolda serbest olmuyor. Biz çalışıyoruz, inşallah maçlarda gür sonuçlar almaya devam ederiz” şeklinde konuştu. – KASTAMONU

Share: