Yıllar onu mümas eski! Kurtlar Vadisi’nde

Etraflı yıllar birçok sanatkâr ve politikacının korumalığını eden Kazım Çarman, 2007 yılında Kurtlar Vadisi dizisinde “Ştandart Kazım” rolünü oynadı. Karakteriyle hafızalara kazınan ve detaylı süredir gözlerden ırak tıpkı avlu sürdüren Çarman, içtimai medyada ruzname oldu.

YILLARA DÜZ OKUYOR

2006 yılında Der Sieger isimli gelişmemiş filmde tumturak alarak oyunculuğa etap atan Kazım Çarman, 2007 yılında de Kurtlar Vadisi’nde oynadı. Dizide “Ştandart Kazım” rolünü oynayan Çarman, karakteriyle gelişmemiş sürede tanındı. Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrıldıktan bilahare ayrıntılı yıllar yaşadığı İsviçre’ye dönen oyuncu, gözlerden ırak benzeri hayat yaşıyor. Karate ve yumruk oyunu alanında birçok derecesi bulunan Çarman, vaktinin nazik aynı kısmını spora ayırıyor. Aktör, spor yaptığı anları da sıkça Intagram hesabından paylaşmayı boşlama etmiyor. 49 yaşındaki oyuncunun yıllardır karar açık ise takipçilerini de şaşkına çevirdi.

POLİTİKACILARIN KORUMALIĞINI ÜSTLENDİ

1973 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Kazım Çarman, 5 yaşında ailesiyle birlikte İsviçre’ye taşındı. Dövüş sporlarına ilgisi olan Çarman, ortaokuldan sonradan kolaylıkla gelişim hayatına atıldı. Dünyaca ünlü savunma okulu Scoti School’da düzenlilik eğitimi kayran Çarman, NATO’dahi birçok politikacının korumalığını yaptı.

İşte Kazım Çarman’ın akıbet bilgisiz…

Share: