Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye üzere dev Blockchain Projesi

Aegirsoft yazılım şirketinden Türkiye için dev Blockchain Projesi geliyor. Firmanın yetkilisi Mualla Batuhan Yılmayan bu projenin AVAX’dan sonra Türkiye içerisinde iri potansiyelde aynı coine ulaşacağını belirterek, projesine ve ekibine olan inancından âlem bunu başarabileceğini söyledi. Kadın az buçuk üstelik projenin detaylarına ayn atalım.

CDM COİN NEDİR?

Crypto Da Sermaye, metaverse oyunlarına müstenit tıpkısı blockchain yapısıdır. Kullanıcılarına tamamen transparan ve emin bir kullanım sağlar. Kullanıcılar hep ortamında oynamaya bitmeme ettikleri sürece kazanmaya devam edip, oyunlarda düzlük kayran ayrıcalıklardan faydalanabilirler. Antrparantez metaverse süresince kurulacak NFT marketplace, kullanıcılara birçok sürpriz idrak sunabilir. Bunların beraberinde cümle içerisind kim mining sistemleri ile birlikte kullanıcılar maaş yahut yıllık bazda coin kazanabilirler bu sistemde hoppadak CDM değil, BTC, BNB, ETH kabilinden coinleri da kazma fırsatınız vardır.

ÇIKIŞ AMACI NEDİR?

Aegirsoft ve CDM Coin’in kurucusu Ali Batuhan Yılmaz İlk hedeflerinin gamefi altyapılı token ve altcoinler amacıyla 3.parti şirketlerin etkisini azaltarak gamefi projeleri konusunda güncek platformu olduklarını söyledi. Yaratılan bu apışlık ile alay malay herkesin seçkin gamefi varlığını piyasaya sürmesine yahut ticaretini yapmasına ve akıllı sözleşmeler ile ayrıksı akıbet teknolojileri kullanarak merkezi olmayan bire bir şekilde taharri etmesine imkân tanıyan toptan ayrımsız sağlık ağ olmayı hedefliyor.

KURUCULARI KİMDİR?

CDM’in kurucusu Uca Batuhan Yılmaz’dır, kendisi mufassal süredir blockchain teknolojileri ile çalışan tıpkısı şirketin yöneticisi tıpkı zamanda merkezi olmayan ağlarla münasebetli mümessil bilgisayar bilimcisidir. Ekibin köylü kalanı ise ağız ağıza Aegirsoft ünlü yazılım şirketinin elemanlarından oluşmaktadır.

DİĞER AĞLARDAN AYIRAN ÖZELLİKLER

CDM, herkesin başlatabileceği ve kullanabileceği merkezi olmayan baziçe yapım altyapısı sağlar ve bunu, saniyenin altında prosedür onayları sağlamada dijital alanda eşsiz bire bir ağ ile yapar. Geliştiriciler, baziçe yapımının devasa, modüler ve çoğu antlaşma tuhaf dünyasını bir tane tıpkı bina altında tıpkı araya getirerek çıplak erişime cevaz vermeyi amaçlıyor.

DOLAŞIMDA BIRÇOK CDM VAR?

CDM, maksimum 10,000,000,000(10 milyar) tokenlik mecbur arza sahiptir. Değiştirilemez olan Bitcoin emisyonundaki muhteşem bire bir fark, CDM baziçe yapım ağının topluluk düşün birliği ile değiştirilebilmesidir.

NEREDEN SATIN ALABİLİRİZ?

CDM daha piyasaya sürülmemiş olmakla alay malay 16.09.2022 tarihinde pinksale adlı borsa platformundan önsatışa sürülecektir, bire bir çevrim içerisinde ise pancakeswap üzerinden mecmu kullanıcılara satın alabilir vaziyete gelecektir.

KURUCU FİRMA KİMDİR?

Aegirsoft, Mualla Batuhan Yılmaz’ın kurmuş olduğu tıpkı yazılım şirketidir, bu şirket hareketli uygulamalar, mobil ve masaüstü oyunlar, web siteleri, grafik dizayn ve blockchain teknolojileri üstüne çalışmaktadır. Şirketin eşkal ofisi Londra’üstelik bulunmakta olup tamamen Türk altyapılı aynı şirkettir. Kuruluşu 2018 olan ortaklık günümüzde bibi hareketli yerine çalışmalarını sürdürmekte ve gelişimine bitmeme etmektedir.

KURUCU ALİ BATUHAN YILMAZ KİMDİR?

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde dünyaya gelen Büyük Batuhan Yılmaz teknolojiye amatör olan benzeri çocukluk geçirdi.Sırf teknolojiye henüz yakın oluşmak amacıyla küçük asya iz lisesinde elektronik beyin teknolojileri bölümünü seçmece lise eğitimine başladı. O yıllarda yazılım teknolojileri hayatımıza bakir yıpranmamış giriyordu. Bilgisayar ve teknoloji bölümünü bitirip çizge alanında ilerlemeye değişmeyen verip İstanbul Kültürlü Üniversitesi Çizge Dizayn Bölümü’ne girdi. Değme hangi büyüklüğünde yazılımı sevse birlikte gönlünde yatan animasyon ve görsel dizayn merakına fersude düştü. Yazılım programlarının beraberinde canlandırma öğrenmeye başladı. 2018 yılında halen bakım vermekte olan Aegirsoft’u kurup hizmet sektöründe yerini aldı.

Share: