HSK’dan aksülamel toplayacak girişim! Eşini öldüren bilgili için taziye mesajı paylaştılar

Adalet Bakanlığı Bindi Hizmetleri Dairesi Başkanı Serkan Tüzün, dün tün saat 23.15 sıralarında Ankara Etimesgut’ta bulunan bilge lojmanında 3 çocuğunun annesi olan eşi İlksen Tüzün’ü öldürdükten sonradan benzeri silahla öz canına kıydı.

SORMACA BAŞLATILDI

Yaşanan olayın nedeni daha bilinmezken Ankara Cumhuriyet Altını Başsavcılığı olayla ilgilendiren sormaca başlattı. Çiftin cansız bedeni otopsi cereyan etmek için Adli Tababet Kurumu’na kaldırıldı.

TETKİK HAKİM KENDISINE FARIZA YAPMIŞTI

Daha evvel Adalet Bakanlığı Takip Ihya Başkanlığı’nda araştırma bilge adina görev fail Serkan Tüzün, mümasil tarihte Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na ofis başkanı adina atanmıştı.

HSK’DAN TEPKİ ÇEKECEK ADIM

Olayla ilgili Hakimler ve Savcılar Kurulu’ndan (HSK) aksülamel çekecek bire bir girişim geldi. HSK resmi genel ağ sitesinden eşini öldürdükten bilahare intihar fail Serkan Tüzün üzerine taziyet mesajı yayınladı.

“ALLAH’TAN RAHMET DİLERİZ”

HSK’nın mesajında, “Türe Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi BaşkanlığıDaire Başkanı Sayın Serkan Tüzün’ün ölüm ettiğini çeki ile öğür bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.” denildi.Share: