Komutan Keleş, Ilbay Tutulmaz’a projelerini anlattı

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Olumlu, Kdz. Ereğli Tecim ve Endüstri Odası (TSO) Umumi Heyet Başkanı Aslan Batur’i makamında ziyaret etti.

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Müspet, İl Kurnaz Komutanı Açıkgöz Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç ve İl Itimat Müdürü Fahri Denizköpüğü, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Bahadır ve yönetimini görüşme ederek, bakir dönemde başarılar diledi.

Ziyarette, Kdz. Ereğli TSO Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Komutan Yardımcıları Başkumandan Bakkaloğlu, Harun Günönü, Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Gül, Yüksek Özkan ve Genel Yazman Ruz Çevik hazır bulundu.

Kdz. Ereğli’nin rüçhan problemleri görüşüldüğü ziyarette, Kdz. Ereğli TSO’nun 2. OSB, Dipdam Balıkçılığı kadar cesim projeleri hakkında düşün alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Bahadır, Zonguldak Valisi Tutulmaz, Kaymakam Yapıcı, Jandarma Komutanı Yalınkılıç ve Güven Müdürü Lüle Taşı’a teşekkür etti. – ZONGULDAK

Share: