Tarsus’un İl Olması İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Tarsus Belediyesi, 22 kaynak ve 58 medya kuruşunun desteği ile hayata geçirilen ‘İl’le dahi Tarsus’ projesi kapsamında, yıllardır diyar olma mücadelesi veren Tarsus amacıyla imza kampanyası başlattı. Vatandaşların illedetarsus.com üzerinden katılabileceği kampanyaya önce bindi, Tarsus Şehremini Haluk Bozdoğan’dan geldi.

Tarsus Belediyesi marifetiyle Tarsus’un devlet olması üzere başlatılan ve 22 göz, 58 medya kuruluşunun desteği ile hayata geçen ‘İl’le bile Tarsus’ projesi tıpkı etkinlikle kamuoyuna duyurulmuştu. Proje kapsamında, ortamında Tarsus ile ilişik seçkin bilgiye ulaşabilecekleri “İl’le dahi Tarsus” web sitesi ve yakında faaliyette geçecek çalışmalar de tanıtılmıştı. Bu kapsamda, web sitesi üzerinden (illedetarsus.com) Tarsus’un diyar olması amacıyla benzeri imza kampanyası başlatıldı.

“İMZA VER, TARSUS İL OLSUN”

Yurttaş marifetiyle yürekten karşılanan kampanyayla ait açıklamalarda bulunan Tarsus Şehremini Dr. Haluk Bozdoğan, “Bakış başkanlarımız, sanatçılarımız, iletişim araçları kuruluşlarımız ve ayrıksı umum destekçilerimizin yanında vatandaşlarımız de bu süreçte imza vererek Tarsus’u ülke fethetmek için desteklerini gösterebilecek. Şu dakika, cümle bile irtibat olma zamanı. Bilcümle beraber bu platformda sesimize gürültülü olalım. İlledetarsus.com üzerinden imza vererek Tarsus’a memleket olma yolunda katkı verebilirsiniz. Tarsus mülk olsun” dedi.

Vatandaşlar, illedetarsus.com adresini ziyaret ederek imza kampanyasına destek olabilecekler.

Share: