Kahreden Veri! Hakeza Duyurdu

Gamze Erçel, dekoratör Caner Saika ile 2019 yılında evlenmiş ve o yıl ortamında kızı Aylin Semavi’yi kucağına alarak ilk defa ana olmanın heyecanını yaşamıştı. Gamze Erçel’in 2019 yılında kansere fersude düşen annesi Aylin Erçel’in adını verdiği minik kızı Aylin Gökçe ile ilgili kahreden vukuf geldi.

Söylemezsem Imkânsız programının sunucularından Arto, izlence sırasında aktör Kahkaha Erçel’e benzerliğiyle özen calip 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Semavi’nin amansız hastalık tedavisi gördüğünü açıkladı.

DOKTORA GİTMESİYLE ORTAYA ÇIKTI

Arto’nun duyurduğu kara haber karşısında hem stüdyodaki sunucular hem bile görüntülük başındakiler balaban tıpkı üzüntü yaşadı.

Henüz 2,5 yaşında olan Aylin Semavi’nin hastalığı evvel yerine ailesinin şüpheleri sonucu doktora gitmesiyle ortaya artık.

“CANEVI BURKAN BİR VERI”

Bahis ile ilişkin programda açıklama işleyen Arto şu ifadeleri kullandı: “Yoz yürek burkan tıpkısı bilgi. Kahkaha Erçel’in 2,5 yaşındaki yeğeni Aylin Semavi amansız hastalık tedavisi görmeye başladı Karnındaki şişkinlikten kıran Mart ayında hastaneye gidiyorlar ve maatteessüf amansız hastalık tedavisi görmeye başlıyor. Dualarımız onunla.

Asıl korkutucu olan öz annede da kullanılmış olması. Adlı tıpkı hastaneye gönderiliyor. Haddinden Fazla alıngan tıpkı marifet diye niteleyerek tutmak istememiştim.”

GAMZE ERÇEL KİMDİR?

Aktör Gamze Erçel, 1992 yılında Balıkesir’birlikte dünyaya geldi. Erçel, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Yapı Tasarımı bölümünden çıkışlı oldu. Oyuncu Hande Erçel’in ablasıdır.

10 yıldır tasarım ile ilgilenip çizim çalışmaları yapıyor. Eş gömleği tasarımı çalışmaları üstelik kâin Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema adlı benzeri organizasyona katılarak burada “Beyaz Perde Güzeli” seçilmiştir.

Güneşin Kızları dizisiyle ünlü olan kız kardeşi Gülme Erçel kadar oyunbazlık ile kariyerine devam eden Gamze Erçel, Hayat Ağacı ve Baş Döndürücü Sınıf Üniversite üzere projelerde kayran aldı. “Umuda Bilezik Vurulmaz” ünlü dizide Simge karakterini canlandırdı.

Gamze Erçel, 2019’birlikte Caner Yıldırım ile evlendi. Çiftin, Aylin Mavi adında benzeri kızı bulunuyor.

Share: