Sonuç zaman gündem: Müzikçi Değer Şener’i öldüren eşhas adliyeye getirildi

Başkentte tıpkı mekanda şarkıyı bilmediğini belirten müzisyen Onur Şener’i öldüren kişiler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye gönderme edildi.

Başkentte tıpkı mekanda müzisyenden istekte kâin ve şarkıyı bilmediğini belirten müzikçi Haysiyet Şener’i öldürdüğü şüphesiyle gözaltına alınan 5 yaşama, emniyetteki işlemlerinin peşi sıra adliyeye gönderme edildi.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Fenomen, muamele gecesi 03.15 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesinde tıpkı mekanda meydana geldi. İddialara bakarak, mekanda kâin İlker K., Yüce G., Alicenap S., Çiğ E ve Gözde G., müzisyen Onur Şener’den iştiyak şarkıda bulundu. Müzikçi Şener’in ise şarkıyı bilmediğini söyleyerek, karaoke şeklinde söylediği iddia edildi. İlker K.’nin ise karaoke yapmadan şarkıyı söylemesini istediği, Şener’in ise “İşime obstrüksiyon” dediği öğrenildi. Aralarında tartışma başladığı ve tartışmanın kavgaya dönüştüğü, sâdır çarpışma sonucunda maktulün belirtilen yerinden yaralandığı, münasebetsiz şahıslardan Uca G. ve Cömert S.’nin umum kısmından kesi şeklinde yaralandığı ve şahısların tedavileri için hastanelere sevk edildiği öğrenildi. İhbar üzerine fenomen namına polis ve sağlık ekipleri gönderme edildi. Olay yerine gelen polis güçleri ekipleri kavgayı ayırırken, afiyet ekipleri ise kavgada ağırbaşlı yaralanan Şener’i hastaneye irsal etti. Şener, yapılan yekpare müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

(Ahmet Furkan Gülap – İHA)

Share: